Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudhatom meg hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatom meg hogy csak szimplán tetszem neki vagy esetleg töbebt is érez?

Figyelt kérdés

én 15/L-vagyok és van egy éffolyamtársam akivel elég jóba vagyunk sok óránk van együtt és akkor mindig odalyön hozzánk és midnig mellém ül ölelget meg egyértelműen lejön hogy bejövök neki pl most szerdnán azzal hülyéskedett h h smárol le....

elég tipikus nők kedvence elég sokmindenkinek udvarol ilyen módon úgymond.. sszval tudom h nem kéne vele kezdenem. de csak érdekelne hogy tudom kideríteni mi a szitu


2010. okt. 31. 16:58
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ugy ki tudod deriteni, hogyha egy kis ideig leszallsz rola. Jo.. ezt most nem ugy ertem hogy nem is szolsz hozza vagy hogy ugy csinalsz mintha haragudnal. Hanem csak vard ki azt hogy a pasas jojjon oda es hozz elo a ferfi osztonet.

Ezt ugy ertem hogy kuzdjon meg erted ;)

Ha a pali eszreveszi hogy nem nagyon erdekled akkor jobban fog majd hozzad menni es ha kell kezdemenyez is.


Erdemes kiprobalni! Ird aztan le hogy mi tortent ;)

2010. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt már megcsináltam..

nálla semmit nem ér..

én nem vagyok tapadós sosem voltam mindig úgy csinálok mintha nem érdekelne.. de ő mindig ilyen hogy odajön.. változást nem lehet rajta látni sem :S

2010. okt. 31. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

en is igy vagyok egy fiuval. Rengeteget olvastam neten, erdeklodtem baratnoktol hogy mit kellene csinaljak hogy deritsem ki anelkul , hogy ciki legyen?!

Az egetlen trukk az ha tenyleg nem foglalkozol vele... es ha o elhiv valahova es ugy jarkal utannad mint egypuli kutya akkor tetszess csak neki. :)

Ne kezdemenyezz,mert fajni fog a vege.

19L.

2010. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na szép. Vagy átmegy kutyába, vagy letojod? Hát nem vagy normális.

Ha nem kezdeményezel, mert benned van, hogy biztos csalódás lesz a vége, egyedül fogsz maradni.

2010. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!