Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretet ő egyáltalán? Neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet ő egyáltalán? Neki ennyi volt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
5hónapja lennénk együtt a barátommal, korábban jártunk 2hónapot, csak megcsalt egy nővel kidobtam és vele volt 3 hónapot, aztán "rájött" hogy engem szeret kibékültünk 5hónapja lennénk együtt, tegnap összevesztünk szakítottam vele, elkezdte hívni ugyan ezt a nőt akiről szó van, és megint össze akar vele jönni, hisz rájött szereti.Kicsit vicces a történet, bár sajnos nekem annyira nem, elég rosszul aludtam, be volt rúgva hívogatott, nem tudom miért volt ez jó?! Miért kellett velem újból összejönnie, tényleg elhittem minden szavát, elvakított a szerelem hallgatnom kellett volna a legjobb barátnőmre. Nem tudom mit tegyek.
2012. jan. 9. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a srácot, nem szeret téged. Vagy ha picit igen, attól még egy idióta.
2012. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Neki mindegy csak nő legyen.
2012. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:( értem én ezt, csak nagyon rosszul esik.

Amúgy rá kellett volna jönnöm mikor megtudtam hogy mindenkinek előadja a dumáját,hogy ő tőle akar gyereket hogy ő legyen a felesége, ő legyen a kereszt anya meg mit tudom én még milyen hülyeségeket.

Sajnos túl naiv vagyok de ez nekem akkor is nagyon fáj, mire már kiszerettem belőle régen visszasírta magát, most megint elég lesz.

2012. jan. 9. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező, MEGÉRDEMELTED! Egyszerűen nem tudom felfogni, én srác vagyok, de ezeket az önző, bunkó barmokat annyira ki lehet szúrni, hogy az hihetetlen, ti lányok viszont állandóan bedőltök nekik, aztán jöttök sírni. Szánalmas! És még vissza is fogadtad, KÉT HÓNAP JÁRÁS UTÁN MEGCSALT!!! Ez tudod mit jelent? Lefordítom! Csak hús voltál neki, egy finom meleg punci. És visszafogadja, utána pedig sír....

Ááááá nemn értem én a nőket.... Pontosabban nem akrom érteni őket, mert többségük szánalmas.

2012. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi volt neki. Neked is legyen ennyi, és ne foglalkozz ezzel a fiúval, mert szerintem maga sem tudja, mit akar, neked meg csak fájdalmat okoz.
2012. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÓÓ..Nehogy azt hidd, nem tudja mit akar. 2 csajt egyszerre. Állítom neked, hogy a kedves exed nem azért kuncsorogta magát vissza hozzád mert téged szeret, hanem mert a másik kidobta mert őt is megcsalta..
2012. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szakíts meg vele minden kontaktot.Esélyt se adj neki,még csak beszélgetésre se!Se email,se telefon,se személyes találka.Ez a legjobb megloldás.Nehéz betartani,de hidd el nem érdemes pazarolni rá az időd!

24N

2012. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a jó és mind a fájó kommenteket! Belátom igaza van mindenkinek a maga módján, csak azért szerelmes az ember és hirtelen szembesül egy két ténnyel az egy kicsit rossz!
2012. jan. 9. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!