Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleőrülök. Mit tegyek "szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök. Mit tegyek "szeretet túltengés" esetén?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyok a barátommal, de eddig nem éreztem ilyet. Egyszerűen, ha vele vagyok, egyfolytában csak ölelgetném, csókolgatnám. Folyamatosan mondogatom, hogy mennyire szeretem. Ha nincs velem, csak rá tudok gondolni és a sírás határán vagyok, hogy nem lehet itt.

Mit csináljak?:S Normális ez egyátlalán?

Nyilván nem ostromolhatom minden percben sms-sel, nem hívhatom állandóan, s nem is csünghetek egész nap rajta. Nem szeretném, ha emiatt tönkre menne a kapcsolatunk, hiszen így túlságosan kisajátítom. Az előző barátnőjével is hasonló okok miatt szakított.

17/L


2012. jan. 2. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Gratulálok szerelmes lettél a pasidba :) nincs ezzel gond, de tény hogy nem szabad túlzásba vinni, ezért próbáld visszafogni magad kicsit, ezt úgy értem hogy maradj annál hogy nem hívogatod meg írogatsz neki percenként :) Ha szeretgeted amikor együtt vagytok abból csak nem lehet gond :) Ha meg amiatt dobta előző csaját mert szerette a csaj hát akkor a csóka egy idióta :) 21/F
2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!