Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kibújni a szabado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibújni a szabadosság alól (szerelem)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jó emberismerőkhöz, nyitott szemmel élőkhöz fordulnék azzal a kérdéssel, hogy hogyan ne legyek az érzelmeim fogja? Változni szeretnék, de egyszerűen sosem tudom megfékezni, hogy ne érzelmeim vezéreljenek, mikor a párommal vagyok.

Egyszerűen nagyon szeretem a barátnőmet és iszonyatosan féltékeny tudok lenni, mikor tudom, hogy nincs is semmi okom annak lenni. Ezzel őt is kiborítom, meg magamat is. Elég gyakran vitázunk emiatt, nem tudja elfogadni a féltékenységem, mint hibámat. Persze mindig megbékélünk a viták végén, vagy én, vagy ő bocsánatot is kér. Sokszor sírok is a balhéknál, mert annyira vágyom a szeretetre. Más miatt egyáltalán nem szoktunk veszekedni. 1-2 hetente fordul elő ez egyszer kétszer.

Valaki élt át hasonlót? Hogyan lehetne ellene tenni?


2012. jan. 9. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Öcsém, te sírsz egy nő előtt, főleg a barátnőd előtt? Hát, neked se lehet otthon sok respekted :D
2012. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok önfegyelemmel barátom, ha nem muszáj, ne nyisd ki a szád felesleges dolgokra.
2012. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na, gondoltam, hogy rossz helyen járok. Majd később megpróbálom egy másik témában, ha csak a fika jön.
2012. jan. 9. 00:15
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 ment a zöld pacsi
2012. jan. 9. 00:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ember nem választja a szerelmét, hanem fokozatosan megszeret valakit annak ellenére, hogy bajúsza nől de mégis lány. Szóval gondolj bele, hogy a mostani párod egy álmaid asszonyához képest mennyire jó. Ha úgyérzed külsőleg és belsőleg lehetne akár jobb is, akkor más sem fog rámászni.
2012. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hallod, most ne minket szidj már b a z d m e g... te vagy a papucs, és akkor sírsz, hogy ezt visszahallod? A hiba nem a mi készülékünkben van...
2012. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mikor szidtam én valakit is?

Amúgy meg idéznék magamtól: ,,jó emberismerőkhöz, nyitott szemmel élőkhöz fordulnék..." vagyis nem hozzád.

2012. jan. 9. 00:19
 8/12 anonim ***** válasza:
HA-HA-HA .XDDDDDDD
2012. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sírni az férfi is sírhat, ha van oka!

Lány előtt sírni a szeretetért, az gáz.

Sajnálatér nem szabad!

2012. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt a féltékenység a probléma, nem a szerelem, sem a sírás.

A féltékenység nem más, mint birtoklási vágy. A partnered ugyanolyan szabad ember, mint te, a szabad akaratából van veled. Erre emlékezz mindig. Ő nem egy tárgy, ami a tiéd.

2012. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!