Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben megismertem egy 16 éves lányt ,akkor randiztunk is 5-ször, de utána nem lett belőle semmi. Azt mondta, nem velem van a baj, sportolok is, tanulok is, csak neki van egy elképzelt ideálja, és én nem teljesen olyan vagyok ( ezt a belsőre értette :D). Nagyon bizonytalan volt, mikor megkérdeztem, nem lehetne-e vmi több kettőnk között, nem tudta eldönteni, órákat beszélgettünk erről, a végén inkább én mondtam ki hogy akkor hagyjuk, ennek így nincs értelme. 3 hónapig nem kerestem, nem írtam neki, túltettem magamat rajta. 3 hónap múlva megkeresett karácsonykor, és azóta sokat dumálunk. Mondta, jót tett neki ez a gondolkodási idő, meg sokat agyalt azon hogy mi lett volna, ha mi akkor... De, még most sem tudja, hogy mit szeretne tőlem. Mindenesetre, tegnap találkoztunk, elhívtam fallabdázni, eltöltöttünk egy kellemes délutánt. Mikor rákérdeztem hogy ez szerinte milyen találkozó lesz, azt mondta, egyenlőre legyen csak baráti ahol mindketten jól elvagyunk és megismerjük jobban a másikat. Ezt elfogadtam, de írtam neki, hogy én teljesen barátként nem tudom őt kezelni, na erre ő visszaírt, hogy ő sem engem a régi dolgok miatt. A találkozón érezhető volt azért, hogy ez nem teljesen egy baráti délután, de egyikünk sem mondta ki :). Most úgy van, hogy hétvégén csinálunk közös programokat, mert hétköznap sajna neki sincs ideje rá, max csak sétálni, de még régebben mikor nem történt köztünk semmi akkor is csak sétálgattunk randiképp, és pont amiatt nem lett semmi mert nagyon akartuk hogy történjen vmi :) Szval csak hétvégén találkozunk (persze ha összejönnénk akkor biztos többször látnánk egymást:D). Elhívtam korizni, (nem tudok de majd ő megtanít:D), igent mondott. Mondtam neki, hogy majd hét közepén felhívom vmikor és megbeszéljük h mikor megyünk, azt mondta rendben:) Szval nem elutasító, de nem akarok rámenős sem lenni, mert régen ott szúrtam el. Akkor túl gyorsan akartam mindent, báár most is nehéz megállni :D:D
2012. jan. 8. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs!
2012. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd,hadd nőjön fel.
2012. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ebből az írásból azt vettem le, hogy csak barátként közeledik, nem hiszem hogy szerelmet érezhet, vagy ő sem tudja hogy mit akar. szerintem hagyj időt erre, addig folytassátok ezt a programokban gazdag baráti viszonyt!
2012. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már bocs, de szerelmet aligha érezhet, annyira még nem is ismer. Az esetek többségében amikor összejön két ember, még nincs szerelem, csak tetszenek egymásnak, és majd később alakul ki!
2012. jan. 8. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Csakhogy a nők általában nem így működnek! Ezt tapasztalatból mondom, mert belém is a nők szerettek előbb, később kezdtem én érzelmeket táplálni feléjük.
2012. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na meg igen, benne van hogy barátként közeledik, de azt meg azért nem hinném, mert én az elején elmondtam neki, hogy nem tudok rá barátként nézni, de ő sem rám teljesen ezért fura :D
2012. jan. 8. 18:59
 7/8 A kérdező kommentje:
De mondjuk, jókora marha vagyok, hogy itt teszem fel ezt a kérdést, a legtisztább ha megbeszélem vele. Az a legbiztosabb xd. De azért köszi a válaszokat.
2012. jan. 8. 19:02
 8/8 A kérdező kommentje:

ACABMészy:


Igen, arra már én is rájöttem, hogy a nők külön világ, teljesen máshogy gondolkoznak :D. De egyébként konkrétan megmondta nekem, hogy nem tudja mit akar, fogalma sincsen. Ezért csináljuk azt hogy eljárogatunk ide-oda és azért 1 hónap alatt vminek történnie kell, legyen az pozitív vagy negatív dolog. Majd kiderül :P

2012. jan. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!