Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon helyes fiù a suliba csak ő 11.-es én meg csak 7.-es vagyok ....de sokan mondjàk hogy nem érdekelné a különbség...amùgy ugyanolyan magas is mint én..:-D szerintetek lehet köztünk vmi?? Ha igen akkor hogyan keltsem fel a figyelmét??a vàlaszokat előre is köszönöm.:-D
2012. jan. 8. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Osonj mögé és ordíts rá.
2012. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nemártana köszönésekkel kezdeni.:)
2012. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szerintetek nem tùl nagy a különbség??
2012. jan. 8. 13:38
 4/10 anonim válasza:

én nem hiszem, hogy esélyed van nála, már bocsi.

azért négy év ilyen korban még nagyon sok...

gondold csak el! neked bejönne egy alsós kissrác?:/

2012. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Várjatok ki tudja hányszor bukott, h még csak 7.es. :D
2012. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hagymás babot, mert azt szeretem!

------------------------------------------------------------

troll

2012. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erekciò: 1-szer sem buktam meg.
2012. jan. 8. 13:46
 8/10 A kérdező kommentje:
13:39 de ez nem ugyanolyan mint egy alsòs...szerintem..de köszönöm. :-D
2012. jan. 8. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nos én úgy gondolom,hogy nem lehet! 4 év tényleg sok ebben a korban. Nem bántásból írom én se de egy 7.osztályos lány nagyon éretlen egy 11.-es fiúhoz. Én saját magamon tapasztaltam én is 11.-es voltam és vissza emlékeztem kilencedikes énemre hát bevallom buta kis csitri voltam. Hetedik hát arról ne is beszéljünk:) Lehet valaki persze korához képest érett,de ennyire nem hinném. Hetedikes gondolkodása felfogása tényleg éretlen egy 17 éves fiúhoz képest. Ezt fogadd el. Meg én is suliban körbenézek 10. esek már sokat komolyodtak de 7-8-9 (mert 6osztályos gimiben vagyok) hát le tudnám őket ütni:D Tehát ne vedd bántásnak tényleg. Nagyobbakat a ti korosztályotok idegesít,de tudom én is ilyen voltam tehát úgy mondd ezzel nincs baj. A fiút szerintem tényleg hagyjad mert bár már a fiúk is elég komolyak 11.-ben lehet h szivatnának is :/
2012. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :-) hàt sajnos én is ìg gondolom h sok a négy év.. De azért reménykedtem hogy valaki màshogy gondolja..:-\
2012. jan. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!