Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csinålom vagy pedig el fogom szurni az egészet?

Figyelt kérdés

Talàlkozgatok 1sràccal, nem jàrunk még csak ismerkedünk, de nekem nagyon bejön és hiàba biztatnak a barátnôim 1 kicsit félek, hogy nem lesz ebbôl az egêszbôl semmi. Mikor beszélgetek vele akkor igyekszem ôszinte lenni hozzá mindent elmondok neki ugy ahogy gondolom, szóval nem szinezgetem a dolgokat, azért mert szeretném, h olyannak szeressen amien vagyok(ha szeretni fog). Ti értékelitek azt ha valaki igazàn ôszinte hozzàtok?

L21


2011. jún. 3. 09:54
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Csak azt értékeljük! Senki ne játszon szerepeket, mert úgyis hiteltelen, és egy kapcsolatban úgyis kiderülne. Mindenki legyen önmaga, nagyon helyes, hogy te ezt alapból így gondolod! Persze attól még nem feltétlen vagy unalmas, hogy őszintén elmondasz mindent - ha a fiúnak nem tetszik a véleményed, vagy az értékrended, akkor majd mással talán jobb lesz. De ezért ne játszd meg magad!


25/F

2011. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki értékeli. Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség. E nélkül nem is lehet.
2011. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen igen!
2011. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyél vele őszinte! Én mindig hirdetem magamról, hogy az vagyok, nem játsom meg magam. Ezt általában értékelik. És amikor nem voltam az, nagyon megjártam. Megismertem azt az embert, akiől még ma is azt gondolom, hogy életem szerelme, és mindenben őszinte voltam vele, kivéve abban, hog eltitkoltam, hogy én komolyan számolok vele. Most meg már mindegy. :(

Légy önmagad, de ne tárulkozz ki teljesen, mert az megrémítheti.

28L

2011. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. "ne tàrulkozz ki teljesen"-ez okés, igaz sok mindent elmondtam màr magamról, semmi komolyat. Csak az a baj hogy ô nem valami nagy dumagép és eddig nem sok mindent tudtam meg róla, hogy lehet az ilyen pasikból kiszedni, h egyàltalàn mit akarhat(velem kapcsolatban)?vagy majd ô magàtól elmondja? Bocsi a sok kérdésért.
2011. jún. 3. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyi, semmit nem tudunk a sráról, így nehlz megmondani, hogy -szerintünk- mit akarhat. :)
2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!