Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kibújni a szabado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibújni a szabadosság alól (szerelem)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jó emberismerőkhöz, nyitott szemmel élőkhöz fordulnék azzal a kérdéssel, hogy hogyan ne legyek az érzelmeim fogja? Változni szeretnék, de egyszerűen sosem tudom megfékezni, hogy ne érzelmeim vezéreljenek, mikor a párommal vagyok.

Egyszerűen nagyon szeretem a barátnőmet és iszonyatosan féltékeny tudok lenni, mikor tudom, hogy nincs is semmi okom annak lenni. Ezzel őt is kiborítom, meg magamat is. Elég gyakran vitázunk emiatt, nem tudja elfogadni a féltékenységem, mint hibámat. Persze mindig megbékélünk a viták végén, vagy én, vagy ő bocsánatot is kér. Sokszor sírok is a balhéknál, mert annyira vágyom a szeretetre. Más miatt egyáltalán nem szoktunk veszekedni. 1-2 hetente fordul elő ez egyszer kétszer.

Valaki élt át hasonlót? Hogyan lehetne ellene tenni?


2012. jan. 9. 00:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia.En lány vagyok de fiatalabb koromban nekem is problémám volt a saját féltékenységemmel.Aztán megismerkedtem a mostani párommal.A kapcsolatunk eléjén O volt féltékeny és sokszor"kotekedett" minden hulyeség miatt féltékenységbol.Míg az egyik hisztirohama után azt mondtam neki hogy elég,erre nem vagyok kíváncsi.Tobbet ilyet látni nem akarok.Vagy befejezed vagy szakítsunk.Akkor meghokkent és visszafogta magát.Attol kezdve fokozatosan épult a bizalom és ma már nyoma sincs a féltékenységnek egyikunk részérol se.Ezen csak az elhatározás és az ido segít.Ha látom hogy honapokon sot éveken keresztul a párom nem ad okot a féltékenységre, megbizhatok benne ez egyszeruen elmúlik.De ebben Téged a barátnodnek támogatnia kell és nem veszekedni, hisztizni és csakazértis bosszantani.Ez nem konnyu de sikerulhet.
2012. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem oktalan féltékenység nem egészséges része egy párkapcsolatnak. amúgy is önbizalomból fakad, és az érzelmek azok olyan dolgok amiket nem lehet csak úgy elseperni, mindha magadat sepernéd el...szóval ahelyett, hogy fátylat boritanánk valamire, ami zavar, inkább "javítsuk meg"..
2012. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!