Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez közöttünk? (ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez közöttünk? (ha nem szerelem)

Figyelt kérdés
évek óta együtt vagyok valakivel akibe nem vagyok szerelmes, viszont ha nincs velem hiányzik,szeretem őt nagyon,a szex is jól működik.Sokat nevetünk,jókat beszélgetünk, imádunk együtt lenni és soha nem unatkozunk.De nem vagyok belé szerelmes.Akkor ez mi lehet?Szakítanom kellene?
2012. jan. 2. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Férfi vagy vagy nő?Mert ha férfi vagy ne szakíts, ha nő akkor edd amit jónak látsz!
2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tedd* sry
2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de nem értem a tanácsod.
2012. jan. 2. 20:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értelek. Jól el vagy vele? Akkor mi a bajod???
2012. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a szerelem?
2012. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aki többet akar mint amennyit megérdemel, szamár. Akinek több van mint amennyit megérdemel, de még azon túl is még többet kíván, már-már gonosz.
2012. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom mert még nem voltam szerelmes...Viszont ahogy hallottam róla..hát én olyat nem érzek.Nem gondolok egész nap rá, nincs sírhatnékom ha nincs velem,nem vagyok baromi féltékeny rá stb...
2012. jan. 2. 20:07
 8/17 A kérdező kommentje:
szerinted akkor én nem érdemlem meg a szerelmet?...
2012. jan. 2. 20:08
 9/17 A kérdező kommentje:
úgy definiálnám a kapcsolatunkat hogy minden megvan ami egy jó párkapcsolathoz kell,kivéve a szerelem.
2012. jan. 2. 20:10
 10/17 anonim ***** válasza:
A jó szerelem mérsékelt, és nem kell hogy hiányozzon a beteg oldala. A túlzottan intenzív "szerelem" csak idegbeteggé és kiégett ronccsá tesz.
2012. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!