Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még szerelem közöttünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még szerelem közöttünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a gond, hogy barátnőmmel együtt vagyunk de nem érzem úgy h szerelmes lennék :/

Szerintetek Lehet ez az miatt, hogy hetente 2-3 x tolálkozunk?:/

Érzem, hogy szeretem, de nem érzem azt a lángot:(

Vagy nem is kell aza a láng a szerelemhez?

Pedig nagyon csinos és nagyon szeretném szeretni.:)

Nagyon jól elvagyunk egymással van témánk és jól is érezzük magunkat a másikkal:)


Kérlek segítsetek, hogy mit tudnék tenni?:$

Köszi előre is 15/f:)


2010. febr. 23. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nálad ez hogy működik, de mi 2 éve hetente 2szer találkozunk. Nagyon szeretjük egymást. Az már baj, ha felmerült benned, hogy talán nem szereted.

Mondtad, hogy szeretnéd szeretni. Ha mindenki azt szeretné, akit szeretne szerintem mindenki boldog lenne (hiszen akkor nem lenne egyoldalú szerelem, ilyesmik).

Szerintem próbálj meg vele összemelegedni, adj időt kialakulni a szerelemnek. Mert ha szerelmes leszel, akkor biztos leszel benne, nem fog kétségek gyötörni.

Emma 18

2010. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyi ideje vagytok együtt. Ha régóta, ez már csak szeretet, ahogy leírtad.

Én, meg sok más ember, akik már megtalálták azt, akivel le akarják élni az életüket... hogyismondjam. Egy idő után elmúlik a lángoló szerelem, és csak mély szeretet marad a helyén.

2010. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy te viszont túl fiatal vagy még ahhoz, hogy valakivel maradj megszokásból. Neked még kell a szerelem, fiatal vagy, élvezd az életet.

Második

2010. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2héte vagyunk együtt:)

Hát én szeretem őt nagyon, de én is arra gondoltam,hogy összemelegedünk kicsit, mert hallottam már olyat h valaki 3 hónap után lett szerelmes:)

Köszi a válaszotokat:)


Szívesen fogadnék még hozzászólásokat!:)

2010. febr. 23. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Két hét? Még szerelmes lehetsz! Ne agyalj akkor ilyeneken. Élvezd az együtt töltött időt. De az is lehet, hogy nem jön a szerelem három hónap után sem.

Második

2010. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsodat!

megfogadom:);)

2010. febr. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!