Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van?! Mit tegyek? Elmondjam?

Figyelt kérdés
Egy hete megismerkedtem egy sráccal, jól éreztük magunkat, csókolóztunk. Elhívott randizni stb. most meg kiderül hogy van barátnője. Nem tudtam erről és most én is becsapva érzem magam. mit tegyek? elmondjam a barátnőjének? rosszul érzem magam emiatt :S

2012. jan. 8. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a csókban nincs semmi figyelj ha anyira akarod befenyitheted h elmondod meg mitudom én de ha nem akkornem ezért meg ne lenyen lelki ismeret furdalásod ez csak 1 csók semmi több ha pl szeretkeztek akkor megértem ...
2012. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor kavartam egy lánnyal, és elég messzire mentünk... Védekeztem, meg minden, de mikor másnap megláttam facen hogy van barátja, fájó fejjel bejelöltem, mikor feljött ráírtam, és elmondtam neki a helyzetet. Fél órára rá szakítottak, a sráctól bocsánatot kértem, amiért kikezdtem a lánnyal, a lányt meg leribancoztam. Én elmondanám neki.
2012. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mond el, ugy is rá jön elöbb utobb!!!

Ne te légy aki elrontja a kapcsolatukat! Te meg örülj, hogy kiderült, és nem bonyolodtál bele jobban!

2012. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhívott randizni is, vagyis nem egyszeri véletlen botlás, hogy smároltatok.

Én ez esetben mellékelnék valami bizonyító msn beszélgetést vagy akármit a lánynak, elnézést kérnék, hogy én nem tudtam, hogy van, de ezt jobb, ha tudja.

Aztán törölnék mindenkit mindenhonnan.

1. Ilyen emberrel nem kezdenék kapcsolatot, mert egy tetű.

2. Belegondoltam, és fordított helyzetben tudni akarnám ezt, sokkal rosszabb, ha hülyít a pasim, meg minden, akkor már inkább a szomorú igazság.

20L

2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Ha én lennék az a lány, én is tudni akarnám. De bűntudatod ne legyen, hiszen nem tudtad, hogy van barátnője, nem tehetsz róla.
2012. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el a barátnőjének,meg érdemli...
2012. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen a csaj helyében én is tudni akarnám. Csak én érzem magam rosszul. Azóta inkább kerülöm a csávót. De mindig keres :S
2012. jan. 8. 21:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyértelmű, hogy a srác csak a kufircra hajt. Én a helyedben lekoptatnám finonam- akár olyan dumával, hogy neked is lett valakid-aztán, ha nem hagy békén, SZEMÉLYESEN mondanám el a csajnak. Az msn beszélgetéses verziót meg azért nem ajánlanám, mert írtó nagy balhékat szül a beszélgetések küldözgetése... tapasztalat.
2012. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobb, ha elmondod neki. Én nem erőltetném először a személyes találkozót, inkább leírnám a csajnak. Ha ezek után nem hisz nekem, akkor mondanám neki, hogy találkozzunk.
2012. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lelkifurkád van ?
2012. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!