Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, hogy én már nem akarom ezt a kapcsolatot. Más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés
4 évig voltam a barátommal (21 vagyok) és nagyon szeretem őt, imádunk együtt lenni,minden jó és szép , de nekem ő volt az első és sajnos előjött a kíváncsiság.(milyen lehet mással, stb)...Próbáltam leküzdeni , de nem ment, szabadságra vágyom ezért szakítottunk.Rossz ez így mert tényleg szeretjük egymást de nem bírta, hogy ilyen gondolataim vannak a fejemben a háta mögött, mert ez szemétség és nem érdemli meg.Ő nem akart szakítani , és nekem sem a legjobb így de félek hogy ha megint együtt lennénk akkor sem változna semmi.Ezen nem lehet változtatni igaz?Jól tettem hogy szakítottam?
2012. jan. 5. 00:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A "lényeg" hoyg nagyon rosszul érzem magam hogy én már nem akarom ezt így folytatni.Nagyon fáj hogy megbántottam és félek hogy megfog gyűlölni...
2012. jan. 5. 00:05
 2/12 anonim ***** válasza:

talán hetek hónapok vagy évek mulva rájössz hogy ő volt aki neked kellett volna... több mint valószínű késő is lesz


nekemis az első a barátom

de mivel jó vele így nem kiváncsiskodok, remélem egész életemben ő marad az első és utolsó

2012. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen , lehet (sőt elég valószínű) hogy így lesz...de ha nem nem lépek,és vele maradok akkor örökre ott fog motoszkálni a fejemben...az se jobb...így meg talán egyszer összejöhetünk újra..nem?
2012. jan. 5. 00:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugi,jól tetted.

Az emberek nem 17 évesen választanak párt maguknak - pláne nem egy életre ...

Tudod hány "igazi" kering körülötted ?!

Fogalmad sincs ...

Kitartás,türelem és a többi jön magától.

Új ismerettségek,új kapcsolatok,új szerelmek ...

Egy biztos - soha többé ne akarj pár lenni a régi fiúddal !

"Felmelegeítve csak a töltöttkáposzta jó."

Ha valóban szeretitek egymást akkor elengedni is tudni kell a másikat.

Szépen,mosolyogva,csak a szépre,jóra emlékezve.

Mert az ilyen emlékek éltetnek bennünket embereket.

Ja és nincs ám "ucsó dugi" hétvégente mert "nincs jobb" !!!

Kész,ennyi volt,slussz-passz.

A szoros barátságot sem javaslom mert abból úgyis féltékenységi botrány lenne valamelyikőtök részéről ha mással látná a másikat.

Lezárt fejezet - nyiss újat,újakat.

Jól döntöttél,ez a lépés hozza el majd (akár közvetve is) azt akiről álmodozol.

Fel a fejjel,jön a tavasz és azzal tengernyi kaland és szép nap!

:o))

2012. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat:)

Csak annyira bánt és rossznak érzem magam ettől :( úgy érzem hogy átvertem pedig MINDENT őszintén elmondtam neki...

2012. jan. 5. 00:35
 6/12 A kérdező kommentje:
és egyébként miért mondod hogy ne akarjak újra pár lenni vele? ha nemis a közeljövőben..de majd ha talán úgy alakul.
2012. jan. 5. 00:36
 7/12 Frodó a Zsákos ***** válasza:
Volt középiskolás osztálytársnőim közül hármuknak komoly több éves boldog kapcsolata volt, amíg a főiskola miatt fel nem kerültek Pestre. 2 hét illetve 1 hónapos időn belül mindhárman ok nélkül szakítottak a barátaikkal ( 2 őt ismertem a csajok az egyik karjukat odaadták volna mind2 őért) akik egészen odáig a tenyerükön hordozták és ami fontosabb szerették őket.Nem volt szó sem veszekedésről sem megcsalásról az ok egyszerű volt: szabadságra vágynak ki akarnak próbálni "valami újat". Következmény: a 3 ból 1 gyerek még most is teljesen össze van törve a 3 lány pedig teljesen kifordult önmagából.Jól vigyázz bárhogy döntesz is maradj önmagad! Ennyi a lényeg.
2012. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez szomorú :/ a kifordulást úgy érted, hogy buliznak,pasiznak,lefekszenek fűvel-fával?(köszi a választ)
2012. jan. 5. 01:00
 9/12 ...Off ***** válasza:
Hülye vagy!! szerintem rosszul döntöttél háth kinm szarja lenne h mien lehet mással 4 ée vagytok eggyüt eza mai világba ár komoly idő meg am is.. én nem ételek..:/
2012. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én sajnos nem szarom le, ez itt a baj.
2012. jan. 6. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!