Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, hogy én már nem akarom ezt a kapcsolatot. Más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés
4 évig voltam a barátommal (21 vagyok) és nagyon szeretem őt, imádunk együtt lenni,minden jó és szép , de nekem ő volt az első és sajnos előjött a kíváncsiság.(milyen lehet mással, stb)...Próbáltam leküzdeni , de nem ment, szabadságra vágyom ezért szakítottunk.Rossz ez így mert tényleg szeretjük egymást de nem bírta, hogy ilyen gondolataim vannak a fejemben a háta mögött, mert ez szemétség és nem érdemli meg.Ő nem akart szakítani , és nekem sem a legjobb így de félek hogy ha megint együtt lennénk akkor sem változna semmi.Ezen nem lehet változtatni igaz?Jól tettem hogy szakítottam?
2012. jan. 5. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

16 évesen ismertem meg a zelső barátom, 3,5 évig voltunk együtt. Majd elhagytam mert éreztem másra is kíváncsi vagyok. Nagyon sokáig úgy éreztem talán hiba volt, de mégis tudtam mást is ki akarok próbálni. Sokáig bántott ha mással láttam, holott én hagytam el. NEkem is fájt mikor elhagytam mert szerettem, én is úgy éreztem hogy jogtalanul okozok neki fájdalmat. MAjd telt az idő ismerkedtem másokkal, és akkor jöttem rá, hogy jó döntés volt.

Idővel kialakulhat még köztetek barátság, de ne most azonnal. Hagyjátok békén egymást míg le nem zártátok érzelmileg.


Tehát nem döntöttél rosszul. Ha vele maradsz annak úgyis megcsalás lett volna a vége és az gerinctelenebb dolog mint elhagyni valakit azért hogy élhess.



24/Lány

2012. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 6. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!