Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, asszonyok! Baj van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Baj van, vagy ez így természetes és minden nőnél elfogy a varázs és elmegy a kedve a szerelmeskedéstől egy adott közös idő után? Miért kellek mégis neki?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, párommal kb 3 éve vagyunk együtt. Úgy egy éve már feltűnt, hogy párom egre inkább kerüli a testi kapcsolatot. Ha testileg közeledek, gyengéd vagyok akkor hirtelen eszébe jut, hogy teregetni kell, valaki jönni fog, főzni akar, vagy csak nagyon fáradt és inkább aludjunk. Lassan megőrülök ettől. Kapcsolatunk elején minden oké volt, sőt! Heti 2-3 alkalmat mindig találtunk magunkra, volt hogy ő kezdeményezte. Most havi egynél járunk, néha ha nagyon erőszakos és nyűgös vagyok hajlandó esetleg még egyszer...

Hozzáteszem, nekem fontos, hogy neki jó legyen és amikor együtt vagyunk akkor azt élvezi is, eljut a csúcsra kamu nélkül (ennyire azért ismerem). Nem tudom mire gondoljak? Van valakije? Még szeret, de már nem szerelmes? Mást szeret? Kiábrándult? Mennyi közös jövőnk van még így?

Ti mit gondoltok, mi lehet az oka??


2009. máj. 24. 11:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
a bizalmas barátnő mindenképpen megoldás a problémádra. Így vagy úgy de megoldja a sexuális gondjaidat.
2013. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Biztosan beszélni fog majd a barátnőddel. És elmagyarázza neki, hogy legyen aktívabb! Csak nehogy fordítva süljön el a dolog. Mi lessz, ha a barátnőd megharakszik, hogy a sex gondjaitokat más nővel vitatod meg?
2013. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!