Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, asszonyok! Baj van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Baj van, vagy ez így természetes és minden nőnél elfogy a varázs és elmegy a kedve a szerelmeskedéstől egy adott közös idő után? Miért kellek mégis neki?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, párommal kb 3 éve vagyunk együtt. Úgy egy éve már feltűnt, hogy párom egre inkább kerüli a testi kapcsolatot. Ha testileg közeledek, gyengéd vagyok akkor hirtelen eszébe jut, hogy teregetni kell, valaki jönni fog, főzni akar, vagy csak nagyon fáradt és inkább aludjunk. Lassan megőrülök ettől. Kapcsolatunk elején minden oké volt, sőt! Heti 2-3 alkalmat mindig találtunk magunkra, volt hogy ő kezdeményezte. Most havi egynél járunk, néha ha nagyon erőszakos és nyűgös vagyok hajlandó esetleg még egyszer...

Hozzáteszem, nekem fontos, hogy neki jó legyen és amikor együtt vagyunk akkor azt élvezi is, eljut a csúcsra kamu nélkül (ennyire azért ismerem). Nem tudom mire gondoljak? Van valakije? Még szeret, de már nem szerelmes? Mást szeret? Kiábrándult? Mennyi közös jövőnk van még így?

Ti mit gondoltok, mi lehet az oka??


2009. máj. 24. 11:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

szia!

Én meg pont forditva vok!!

Én csajszi vok,és a páromal 2éve vagyok...de mi is havi szinten kb3szor vagyunk együtt!!

Nem értem őt...ennyi elég neki?Vagy kiélte magát??más nincs neki,tudom!!

2009. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szia! Pedig az előíteletek szerint a "férfiak a farfukban hordják az eszüket"! Legalábbis én ezt kaptam meg, amikor... nem néztem statisztikákat, de szerintem ez iszonyú kevés :( Nem tudom, csak mellényúltunk-e és van akinek ez a természetes, vagy alapjaiban dűl épp a kapcsolat, csak még nem "hivatalos"??
2009. máj. 24. 12:09
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Sztem ilyet fogtunk ki:D

Sokszor én érzem magam kellemetlenül...:!

Ha meg kezdeményezek...ne mert fáradt vok,vagy hadd nézzem a filmet,meg hasonló okok!!!

Meg,hogy én mindig csak sexet akarok!

Nem igaz,csak én fiatalabb vok 8évvel,nekem kell!!!

Hetente legalább 5-6szor,nem havonta 3szor!!!

2009. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

rossz hírem van, nem kortól vagy korkülönbségtől függ :)

Nálunk ui. közel 10 év van, ő a fiatabb, és mégis én vagyok aki "folyton szexet akar"! :) na most akkor hogy van ez? már gondoltam arra is, hogy igazándiból korabeliekkel csinálná, tán nem vagyok neki vonzó, mint férfi :(

2009. máj. 24. 12:32
 5/22 A kérdező kommentje:
én heti 5-6 ra gondolni sem...:( de legalább 2-3 az nagyon kéne! :)
2009. máj. 24. 12:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mostmár végképp nem értem!!:D

Még jó,hogy ellenkező neműek vagyunk...jól elbeszélgetünk!!:)

Nekem is kevés a sex...és sokszor elég hamar lezavarja a dolgokat...ha végre nekiállunk!!!

Fontos lenne a sex,mert emiatt tönkremehet a kapcsolat!!!

2009. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
A nők (többségében) nem vágynak annyira a szexre, mint a férfiak. Ők apát akarnak fogni (és megtartani) így - nem feltétlenül tudatosan. Aztán van, amelyik a házasságban nyeregben érzi magát - vissza is vesz, szépen.
2009. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én is attól félek, hogy így rámegyünk... nem értem az okát, eleinte működött minden! Buta gondolataim is vannak már, hogy sose igazán, csak meg akart "fogni"? Most, hogy biztonságban érzi magát - amúgy tényleg jól megvagyunk - már nem "erőlködik"? Nálunk ezek szerint minden fordítva van :) egyszer gyoran legyen jó - nem is csinál semmit, szinte csak hagyja magát :(, aztán menjünk gyorsan aludni!

pedig én szeretem(ném) sokáig kényeztetni! :) attól indulok be igazán amikor a másik élvezi és jó neki velem... nekem fura hogy lányok is vannak ilyen helyzetben, mint én aki pasi - eddig mindig én akartam túl sokat :(

2009. máj. 24. 12:46
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát ez a visszavesz nálunk nagyon bejött... A nők hány százaléka ilyen? mert az első válaszoló nem ilyen! most akkor mi van? Pedig gyereket is szeretnénk - csak azt nem tudom így hogyan??? Lombik??? :(
2009. máj. 24. 12:49
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már pár hónap után feltűnt,de akkor tényleg fáradt lehetett...mondjuk ezt sem értem meg!!!

Gondoltam majd megváltozik,ha beszélek vele...de semmi változás nem történt!!:(

Csak az a baj,hogy nem tudok b eletörődni...zavar!:(

És már olyanokat képzelek be,ami nincs is úgy!!!:(

Sajnállak,hogy te is szenvedsz valamilyen szinten!!:(

Próbáljátok megbeszélni,és menteni a kapcsolatotokat amig lehet!

Mert sztem nem elég ennyi neki sem,főleg fiatal is...:(

Sok sikert nektek!!!

2009. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!