Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, asszonyok! Baj van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Baj van, vagy ez így természetes és minden nőnél elfogy a varázs és elmegy a kedve a szerelmeskedéstől egy adott közös idő után? Miért kellek mégis neki?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, párommal kb 3 éve vagyunk együtt. Úgy egy éve már feltűnt, hogy párom egre inkább kerüli a testi kapcsolatot. Ha testileg közeledek, gyengéd vagyok akkor hirtelen eszébe jut, hogy teregetni kell, valaki jönni fog, főzni akar, vagy csak nagyon fáradt és inkább aludjunk. Lassan megőrülök ettől. Kapcsolatunk elején minden oké volt, sőt! Heti 2-3 alkalmat mindig találtunk magunkra, volt hogy ő kezdeményezte. Most havi egynél járunk, néha ha nagyon erőszakos és nyűgös vagyok hajlandó esetleg még egyszer...

Hozzáteszem, nekem fontos, hogy neki jó legyen és amikor együtt vagyunk akkor azt élvezi is, eljut a csúcsra kamu nélkül (ennyire azért ismerem). Nem tudom mire gondoljak? Van valakije? Még szeret, de már nem szerelmes? Mást szeret? Kiábrándult? Mennyi közös jövőnk van még így?

Ti mit gondoltok, mi lehet az oka??


2009. máj. 24. 11:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
már próbáltam beszélni vele... de nem értette meg miről beszélek szerintem, mert kétségbeesett és sírt, hogy jajj, nem akar elveszíteni! pedig épp azért akartam beszélni vele erről, mert nagyon nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatunk. de nem változott semmi, sőt... úgy néz ki annyit végül megértett, hogy nem akarom elhagyni, így aztán még kevesebb is biztos elég :(
2009. máj. 24. 13:00
 12/22 A kérdező kommentje:

amúgy meg már én is képzelek mindenfélét :(

és igen, zavar nagyon! sokszor egész nap ezen rágódom :(

2009. máj. 24. 13:01
 13/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nálunk is ez van már évek óta.Én szeretném heti 3-4 szer de ő csak havi 2-szer:(31/L

Már 8 éve vagyunk együtt.és tudom nem fog megváltozni mert ezerszer kérdeztem mi a gondja a szexel.De mindig azt mondja,hogy semmi csak nem kívánja olyan sűrűn.Élvezi meg minden csak sokszor fáradtan jön haza és már nincs ereje rá:(Elég rossz de megértem és nem piszkálom már vele.Sokszor én kezdeményezek és így havi 4 is van!!!!:D Juhéééé!:)Ha szeretitek a párotok tiszta szívből akkor elfogadjátok ilyennek.Igaz elég sok idő kellett nekem hozzá (7 év)de boldog és teljes az életem így is havi 3-4 szextől.

2009. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

kezet foghatnánk!Teljesen egyforma a problémánk!:(

Próbáltam már én is mindent...de semmi!

Mindig csak a leba*ást kapom:(

Nálatok komolyabb,mert gyereket akartok...viszont elgondolkodtató,hogy ha igy kell leélni az életed akkor érdemes e vele maradnod!!

Mert ebből csak a vita lenne...és itt a beszélgetésnél n em a sirás a megoldás!!:(sajnos!

Ennek a dolognak nagyobb súlya van...meg kéne próbálnia változtatni!Mindenképp,amig nem késő!:(

Én is sokszor elgondolkodom hogy van-e értelme igy...mert ez keserves igy!!!:(

2009. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13:06-os vagyok megen.Én vagyok a 31/L.És a pasim nem szereti a szexet olyan sűrűn.Csak nem voltam egyértelmű...:)
2009. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is fordítva van. Én nőként igényelném gyakrabban, de a férjem csak havi 1-szer akarja. Magyarázatként annyit kapok, hogy nagyon fáradt, amit egyébként elhiszek. Nem hiszem, hogy mást szeret a párod, csak vannak olyanok, akiknek ennyi az igénye. Szerintem ez nem azon múlik, hogy szeret-e vagy szerelmes-e beléd. Mármint úgy értem, hogy ettől szerethet. Nem kell a legrosszabbra gondolni.
2009. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

vazze, ugyanaz tükörbe! :) csak én már ott tartok, hogy megvan a "kedvem", na hátha most, aztán eszembe jut, hogy megint ott hordom az eszem és biztos sokkal fontosabb lesz gyorsan kiteregetni vagy mittudomén és már le is hervadt a felindulás :( aztán meg se merem próbálni... az elutasításoktól rendesen elmegy az ember önbizalma! ezért is gondolkodik mindenféle butaságon... ami vagy igaz vagy nem, de leköti az energiáit. Vagy ezek szerint minden normális részéről, egszerűen ennyi elég neki és így optimális a házasélet, ha nem kell sokat?!

Elsőroban az aggaszt, hogy beleölünk ebbe a kapcsolatba egy csomó időt energiát, tán még gyerek is lesz, egy jó darabig biztos bírom is, de mi lesz, ha 1x nem megy majd és fölrugom az egészet, mert...

2009. máj. 24. 13:22
 18/22 A kérdező kommentje:

Sajnos csak annyiban lettem okosabb, hogy ezek szerint fordítva, lányokkal is van így, ami nagyon sajnálatos!

Lányok, akik olyanok mint az én párom írjatok ti is! Mitől van ez és mit jelent??

2009. máj. 24. 14:18
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod,hogy nem hűséges akkor kezdj el nyomozni.Tudom undorító dolog de ha mindig visszautasít valami oka csak van.Vagy már nem kíván vagy van valaki más az életében.

De az is lehet,hogy egy kis romantikára vágyik.Virág apró ajándék ilyesmi.Nincs egy bizalmas barátnője a párodnak akivel tudnál beszélni?Hátha az elmond valamit.

2009. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Bizalmas barátnő jó ötlet, köszi! nem tidom persze velem mennyire lesz bizalmas, de megpróbálom :)!
2009. máj. 24. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!