Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen szemét volnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen szemét volnék, hogy mindenkit kidobok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit gondoljak magamról. Eddig volt 5-6 barátnőm és mindegyikkel én szakítottam. Az első 8 hónapos volt, utána pedig 1-2 hónapos kapcsolatok. Egyszerűen egy idő után kiszerettem belőlük és már nem éreztem semmit irántuk, csupán barátságot. Már nem szerettem őket és szakítottam. Szerelmes akarok lenni és érezni azt amit ők. Olyan rossz azt látni, amikor mondják a szakítás pillanatában, hogy mennyire szeretnek. Mit tudnék csinálni, hogy ne unjak meg mindenkit?

A legutóbbival is rendszeresen jártunk programokra. Moziba, városba, hangversenyre. Mégis... : |

16F


2012. jan. 7. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
a nyolchónaposba vagy még szerelmes vagy mi a fene van veled?
2012. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy honnan tudod, hogy a szakítás pillanatában szeretnek? meg amúgy is egy hónap alat, hogy a jófenébe lehet beleszeretni valakibe? szerintem, egyszerűen alapból nem voltál szerelmes és kész.
2012. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt jössz össze velük? Szerintem, lehet, hogy jobban meg kellene válogatnod a partnereidet, és akkor kisebb az esélye, hogy "rájuk unsz". De szerintem idővel ez változni fog, még fiatal vagy. =)


20N

2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az elsőbe szerelmes, most senkibe se vagyok.

Azért tudom, hogy szeretnek, mert sírnak és mondják. Lehet érezni, szerintem. : /

Általában pár héttel az első pillanat után jöttem össze mindegyik lánnyal.

2012. jan. 7. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a mai fiatalokkal, hogy azt várják, ha a szerelem az csak úgy mindig lesz. Nem. A szerelemért tenni kell, törődni kell egymással. De a legfőbb probléma az h már sok btnőd volt, és kissé kiégtél. Tartsál szünetet, és döntsd el magadban, milyen barátnőt szeretnél, és arra hajts, után e ha meglesz, légy hűséges hozzá.
2012. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*utána ha meglesz
2012. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt meg fogom próbálni.
2012. jan. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!