Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem meg csal a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem meg csal a párom! Szemét lennék ha küldenék egy keyloggert a gépére? Mennyire lenne etikus?

Figyelt kérdés
Másképpen nem tudom lebuktatni..
2012. jan. 6. 18:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy megcsal?
2012. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
megérzés...ha nem is meg csal de lehet hogy van valami kialakulóban...gondoltam küldök a gépére egy keyloggert..hogy meg bizonyosodjak róla kivel szokott csevegni és miről...
2012. jan. 6. 18:09
 3/29 anonim ***** válasza:
Ha csak hiszed az nem biztos. Es mi az a keylogger?
2012. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

Azt nem lehet, hogy egyszerűen leülsz vele és megkérdezed? Nyíltan mondja el ha baja van, mi az amit nem kap meg tőled, vagy éppen már kiszeretett belőled. Ez így lenne fair.

Én ezt várnám el a páromtól. Akkor szakítunk és mindenki megy a dolgára.

2012. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
amivel látom hogy kivel mit beszélget a gépén..azt elküldni nekem emailba...
2012. jan. 6. 18:11
 6/29 A kérdező kommentje:
amit leüt a gépén azt küldni nekem automatikusan emailba...
2012. jan. 6. 18:12
 7/29 anonim ***** válasza:
34%

Megérzés? Semmi idegen parfüm, rúzs, hajszál, titkos találkák, sms?

Megérzés?

Ha tiszteled, és igazi a kapcsolatotok, rákérdezel, nem pedig sunnyogva nyomozol az után, akit szeretsz.

2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11%

Te fogod belekergetni a hazugságba!! Ne csináld ezt.Ha véletlen lebuktatod mit nyersz vele? Ha ezt velem csinálná valaki és meg tudnám,úgy kihajítanám,hogy lába nem érné a földet.

Gondold végig mit akarsz??nehogy később megbánd!

2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
tudom nem túl etikus de csak így tudok megbizonyosodni a hűségéről innen 1000 kmről tőle...
2012. jan. 6. 18:14
 10/29 A kérdező kommentje:
1 hónapja nem láttam és elég furán viselkedik velem...
2012. jan. 6. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!