Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem meg csal a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem meg csal a párom! Szemét lennék ha küldenék egy keyloggert a gépére? Mennyire lenne etikus?

Figyelt kérdés
Másképpen nem tudom lebuktatni..
2012. jan. 6. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld.

Sokkal tisztább és gyorsabb, egyszerűbb, ha megkérdezed telefonon, miért ilyen fura veled. Ha nem akar rá válaszolni, vagy kitérő választ ad, kérdezz rá egyenesen, hogy szakítani akar veled?


Az ilyesmi nagyon durva beavatkozás a magánszférába, amihez még egy házastársnak sincs joga. Én, bár nő vagyok, de ha férfi lennék, és ezt tenné velem a párom, nemcsak hogy szakítanék vele, de még fel is jelenteném, sőt, lehet, hogy felkeresném a szakítás után, és bár utálom az erőszakot, de lehet, hogy leb.sznék neki egy nagy pofont.

2012. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem küldjet azt a keyloggert! Ès írok privit most!
2012. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
NEKEM IS KELL:D
2012. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha ha ha! mi az, h nem etikus ilyent küldeni a gépére? Ha nincs rejtegetnivalója akkor semmi gond... máskülönben meg az etikus, ha megcsalja a pasija és hülyét csinál belöle a háta mögött? Szóval én még mindig azt mondom h KÛLDJED azt a keyloggert! Mellesleg en is megneztem, es en is csak azt látom, h le lehet tölteni, de hogy hogyan lehet képbe rejteni azt nem tudom, szóval kedves kérdezö, kérlek írd meg privibe, hogy csináljam! Köszi
2012. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha megkérdezed hülye lenne bevallani! Én feltettem itthon a gépre, le is bukott az asszony. Megcsalni sem etikus a másikat.
2012. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
És mi van ha neten másik nővel, vagy nőkkel is beszélget? Nem találkozik egyikkel sem. Akkor te ezt már megcsalásnak veszed?
2012. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A másik az, hogy a keyloggert nem tudod felrakni a gépére, ugyanis ahhoz ott kéne lenned vele, mert ezt nem tudod felrakni egy olyan gépre, amit tőled ezer km-re lévő ember használ.
2012. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
09.32-es... biztos vagy te ebben?
2012. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hacsak nem ért szuperül a géphez, a pasi meg s€gghülye.
2012. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!