Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem meg csal a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem meg csal a párom! Szemét lennék ha küldenék egy keyloggert a gépére? Mennyire lenne etikus?

Figyelt kérdés
Másképpen nem tudom lebuktatni..
2012. jan. 6. 18:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

En azt hiszem, hogy nem lenne fair dolog, hogy ezt csinald vele. Elöször szóban kérdezd meg töle és jarj utana. Akkor amikor tovabbra is azt érzed, hogy valami nincs rendben,talan megteheted.

De figyelj és ehhez a keylogger-hez neki nem kell fogadnia valamit, vagy csak ùgy be lehet menni mas gépébe?Komolyan nem ismerem, ez tényleg érdekelne, vagy irjam ki kérdésbe?

2012. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

én ilyen bigyót honnan lehet küldeni, mennyibe kerül?

Engem nagyon érdekelne a dolog

és ő biztos h nem jön rá erre?

2012. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
képként lehet küldeni emailba vagy rá kattint vagy nem,feltelepül a gépre és onnantól az összes gomb leütését elküldi neked az emailodra...nem túl etikus dolog mert a törvény bünteti de messze vagyok tőle és sajnos nem tudom biztosra hogy mi van valójában,egyszerüen furán viselkedik velem....
2012. jan. 6. 18:19
 14/29 anonim ***** válasza:
na megnéztem, mert érdekelt de azt írja, hogy ezt a szgépen kell letölteni semmiféle küldésről nem ír
2012. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
14%
Te se nem szereted, se nem tiszteled a párod ha ilyenre képes vagy. Meg is érdemled hogy megcsaljon.
2012. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
szeretem!!!nagyon is szeretem őt!!egyszerűen csak meg akarok győződni a hűségéről..mivel nem vagyok ott mellette minden nap..szerintem aki ilyen messze lenne a párjától sokáig biztos megfordulna az ember fejébe..
2012. jan. 6. 18:22
 17/29 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele! Ha lebuksz biztos, hogy elhagy. Mivel egy ilyen program vírusként működik, még egy avast is jelzi.
2012. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Az enyémben nem, ugyanis bízom a társamban, viszont te a tiedben nem. Te már elhatároztad hogy biztosan megcsal. Arra nem gondoltál hogy sokat dolgozik, fárdat és emiatt már nincs türelme kedveskedni? Aljas dolog ha ezt megteszed ahelyett, hogy rákérdeznél.
2012. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

ma 18:27


nem határoztam el hogy meg csal,csak mostanában nagyon fura velem...nem mondtam hogy tutira meg csinálom ezt...plusz 1000 km-re vagyok tőle és amikor az emberrel hirtelen furán viselkedik a másik akkor egyből bele lát dolgokat hiszen nincs ott mellette....

2012. jan. 6. 18:37
 20/29 anonim ***** válasza:
küld el a program nevét üzibe légyszi :D köszi
2012. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!