Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért csinálja velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csinálja velem ezt? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már hónapok óta együtt vagyunk, és noha nem az első naptól kezdve (mert az szerintem kissé ribancság, de a lelki együttlétek mellé (beszélgetések, közös programok), fokozatosan bevezettük a testit is, petting szintjén, mert mondtam neki, hogy én még nem akarok többet, legalább azt meg akarom várni, hogy félévesek legyünk.


Nem vagyok csúnya lány. Egyetlen nagy vétkem, hogy nincs szőke hajam és kék szemem (hanem barna -sötétzöld), és D-s mellek helyett csupán 90B-s melleim vannak.


A barátom mégis mindig megnézi a ribancokat, és elég durván flörötl velük a hátam mögött, volt akinek ilyet is írt: "ha most itt lennél úgy megb*sználak, h az lenne életed legjobb kefélése"


Miért csinálja ezt, ha van egy viszonylag jó csaja, aki szereti, és akit elvileg ő is szeret, mert nagyon hosszú ideig küzdött érte?


L/16


2012. jan. 5. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezt a tapló parasztot hagyd ott,de nagyon gyorsan-.-"Mert ha már most ilyeneket irogat a többi lánynak,akkor több mint valószínű,hogy előbb vagy utóbb be is váltja.Ha nem becsül meg téged,akkor ne tétovázz,hagyd ott,aztán hagy égjen a pofája.Majd később ráeszmél,mit is szalasztott el.Ha meg tényleg olyan adottságokkal rendelkezel,mint ahogy leírtad,simán találsz ennél sokkal jobb fiút.
2012. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

aki nagyon jól tud csajozni az azt hiszed le áll egy lánynál? :P

f18

2012. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Dögi ***** válasza:
Hagyd a fenébe azt a barmot. Csak ki fog használni, ha nem akarod hogy megtörténjen akkor szakíts vele minél előbb. Ez van :P (22/F)
2012. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Ahogy már előttem jó páran említették, hagyd ott azt a lúzert... Főleg, hogy a hátad mögött csinálja ez már nemes egyszerűséggel gerinctelen húzás...


18/F

2012. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Én is ezt tartom a legjobb döntésnek, de nagyon nehéz lesz kimondani, mert iszonyatosan szeretem. Azért is tettem fel ide kérdésnek, hogy meglássam, puszta női hisztinek számít-e, amit gondolok, vagy ez már egy pasinak is kiveri a biztosítékot.


Amugy nem azért nem hagytam eddig ott, mert félek, hogy nem találok másikat, hanem a fent említettek miatt. :)

2012. jan. 6. 08:51
 16/17 anonim válasza:
simán lehet az még "puszta női hiszti" főleg ha nincs is rá bizonyítékod hanem csak gondolod róla h. ezt csinálja...vagy csak mert más mondta neked az nem mérvadó...
2012. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
kiderült. saját szememmel láttam ezt a levelezést meg a többit is..:S De most úgy néz ki, sikerült megbezsélni ^^
2012. jan. 8. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!