Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Velem van a baj? Lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Velem van a baj? Lent részletesebb

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, érettebb a koromnál. Csak fiúk vannak a társaságomban, én vagyok az egyetlen lány, mindenkivel nagyon jó, bizalmas kapcsolatban vagyok, szigorúan barát. Furcsának találom, hogy egyik fiú sem tekint rám közöttük úgy mint egy lányra, pedig mindig megdícsérnek hogy nagyon jól nézek ki, és szívesen mutatkoznak velem. Persze én ennek örülök is, mert csak barátok, de furcsa is egyben. Ha valaki határozottabban kimutatja hogy tetszem neki, akkor meg mindig féltékenyek. Soha nem volt közöttem és közöttük semmi.
2011. júl. 25. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mi a kérdés?:D
2011. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
gang bang
2011. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"18 éves lány vagyok, érettebb a koromnál."

Ez meg értékelendő:)

2011. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is mindig így voltam, és mindenki azt hitte, hogy mindegyik fiú barátommal járok ... pedig tényleg csak barátok voltunk


nem tudsz mit tenni, majd jön egy bátrabb fiú, akinek tényleg tetszel

:-)

2011. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kérdés az, hogy van velem valami baj, hogy ennyi fiúval vagyok, és mégsem érdeklődik úgy irántam egyik sem, vagy tényleg csak szeretnek mint barátot?
2011. júl. 25. 13:35
 6/9 Gergő1998 válasza:
mi a kérdés?
2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarják robbantani a haveri kört. Pont te írtad, hogy a többiek egyből féltékenykednek.
2011. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nem egy lány barátom bizalmas viszonyban, és én is betartottam, hogy meg is marad ez így, mert mi van, ha mint pár már nem jövünk ki jól, és akkor fájdalmas a szakítás, annál is inkább, mert elveszítek egy embert, aki mondjuk ezen átsegíthetne. A féltékenykedést nem értem, de a többi a helyén van.
2011. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van, mert ők azt látják rajtad, hogy egyáltalán nem érdekelnek téged.

Én is pont ilyen helyzetben voltam, és elég furának is tűnt. Egyik barátnőm azt javasolta, hogy probáljak meg egy kicsit kacérkodni veluk, persze csak finoman.

Mikor megtettem, majdnem az egészen rám hajtottak:))

Jó, mi?:))

Szerintem probáld ki te is:D

2011. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!