Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha, , csak" kedves velem egy fiú, az jelentheti azt, hogy tetszem neki? 23/L

Figyelt kérdés
A fiúk minden lánnyal kedvesek, vagy csak azokkal, akik tetszenek nekik? Lehet, hogy mosolyog rám, meg tök udvarias, viszont ha közelednék felé mégis elutasítana?
2011. aug. 31. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Én senkivel nem vagyok kedves.
2011. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
23%
jól meg akar b...ni:DD
2011. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nincs összefüggés,van aki alapból kedves mindenkivel.
2011. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkivel igyekszem kedves lenni, de sokan nem így vannak vele. Emberfüggő.

Mondjuk én ilyen vagyok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te is szűz vagy még?
2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen! :)
2011. aug. 31. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

De már nem szeretné az lenni ugye?

Csak hát kellene egy fiú...

Bárki aki rád mosolyog :)

2011. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Énszerintem alap, hogy egy Nővel kedvesnek kell lenni(kivéve persze az olyanokat akik nem érdemlik meg), de ez nem azt jelenti, hogy meg is akarom kapni! Egyszerűen csak jómodor. 20/f
2011. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó. Köszönöm az értelmes válaszokat. A komolytalan kommentelőnek pedig azt írnám, hogy: Nem.
2011. aug. 31. 15:51
 10/11 Huron válasza:
100%

Nem jelentheti azt! Elofordulhat, h a fiu meleg, van parja, vagy meg nem akar csajozni, ha nincs neki meg!

Attol meg egy jol nevelet fiu kedves, attitud kerdese mindez! A lanyok ettol sajnos mindig becsapodnak, es kezdemenyezni probalnak, amibol csak baj van (elobb utobb)

Hisz lehet, felszszeded, megis par nap ,het es kenyszerbol dob, kiszall!

Te is legyel kedves, es ha elhiv helyekre, randira, barataikoze, akkor mar lehet valami. Ha csak kedves es kozben altalanosan passziv, akkor ne batsd!

2011. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!