Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom volt barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom volt barátnője bökdösi a barátomat facebookon. Ez jelentheti azt, hogy rá akar indulni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 07:46
1 2
 1/11 Dilettáns döggomba ***** válasza:
53%
Ha már máshogy bökdösni nem tudja, hát a frászbúkon bökdösi... u_u
2011. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
A "Dugnám gombot a facebookra" közösség egységes megbeszélése szerint amíg ez a gomb nem érhető el, addig a bökést használjuk helyette.
2011. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Neki a lényeg a visszabökés. "Bökjémámeg"
2011. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez kész! Az öcsém is bökdös engem a fészbúkon, akkor most az öcsém rámindult!? O.O

Lehet hogy az öcsém meleg és a tetejében meg is akar rontani? O.O

Valaki válaszoljon már valami normálisat, mert kezdek kétségbe esni!


19/F

2011. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Kedves utolsó nyugi nincs gáz! Engem,et pedig ugy naponta legalább 15-en bökdösnek fiuktól kezdve lányok!Nos akkor én mit higye:)Amugy kedves kérdező ez a bökdösödést csak egy szimpla hülyeséget jelent azért kicsit furán venné ki magát a dolog ha az emberek igy ismerkednének hogy , facebookon bökdösik egymást, bár lehet vki igy csinálja!
2011. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:
74%

Sosem értettem hogy képesek az emberek "élni" a f@szbúkon meg hasonló közösségi oldalakon.

Bökdösi... Hihetetlen. Mi lesz a parasztszimulátorban már egymás kecskéjét fejik meg? Belegondolni is szörnyű.

2011. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

AZ 1 QRVA OLDAL XD ne abból indulj már ki ... idióta ha ennyi eszed van nem is lenne baj ha rá indulna..


19F

2011. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Istenem a facebook...
2011. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát az más ha a tesód bökdös mint a volt nőd

szal sztem gáz ha a volt nője bökdös valakit, szal az exe, főleg h van barátnője a megbökött félnek, de itt az számít, hogy a pasi ne bökjön vissza, azaz ne flörtölgessen, lehet a flört nem megcsalás, de aki szereti és tiszteli a nőjét, ha már vele van akkor ne lförtölgessen mással, ne bíztasson más nőt, akkor sem ha a nő, ha az ex kezdeményezett. Aki meg nem akar, nem elég neki a komoly kapcsolat, az meg ne jöjjön össze senkivel, csak menjen dugni, és mondja is meg h csak szex kell neki, így korrekt

nem hinném h az ex, vagy bárki aki megböki a pasit feltétlenül jobb nő lenne a jelenlegi nőjénél

2011. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan nem kell személyi, csak bemondani a facebook profile ID-t a rendőrnek is.
2011. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!