Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az ilyen fiúk buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen fiúk buknak rám? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Eléggé visszafogott vagyok,nem járok bulizni,nem iszok és nem drogozok,nem cigizek..SEMMI!!!!!!!!!!!!

Komoly lány vagyok....ERRE MILYEN FIÚK KÖZELEDNEK HOZZÁM???????? :@


Kigyúrt,hatalmas,izmos,kemény,néha kopasz, néha még tetkós is,szóval teljesen züllött életet is élőknek tetsznem...:/Miért??? Miért nem választanak az ilyenek a magukhoz hasonló részeges,züllött csajok közül,akik bőrdzsekiben járnak meg ugyanolyan félelmetesek,mint ők...


A jó fiúk utálják a jó lányokat vagy mi van már???


2011. jún. 25. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
19
2011. jún. 25. 16:58
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Az ellentetek vonzzak egymast. Ugy latszik Te vagy a kivetel. :)
2011. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Gondolom csinos lehetsz. Biztos olyan kisugárzásod van..ami vonzza őket. :D Nemtudom...azért egyet-kettő meg is ismerhetnél..lehet bejönne vmelyik neked. :D Am. mennyi idős vagy?
2011. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Azt hittem, kevesebb. :)

Milyen helyeken találnak meg az ilyen állatarcúak?

2011. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A könyvtárban,az utcán,és most meglepetésemre az interneten is(mert regisztráltam egy oldalra).:/
2011. jún. 25. 17:01
 7/25 anonim ***** válasza:

gondolom jó suna vagy nagy csöcsökkel. ezért.


a ruha csak egy vmi rajtad...

2011. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Detto... nem értem én ezt, vagy az olyanko akiket leírtál, vagy az olyan akit mindenki lúzernek tart. DE én még esélyt is adtam, beszélgettem vele és kiderült tényleg lúzer...

Bezzeg a normális pasiknál hiába kezdeményezek mind lekoptat, holott tudom egy normális lánynak tart.

21/L

2011. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Általában az ilyenek sokkal több önbizalommal rendelkeznek (kérdés, hogy mire föl), és ezért sokkal nagyobb arányban szólítanak le lányokat, mint mi, akik nem olyanok vagyunk. Azt mondjuk még mindig nem tudom elképzelni, hogy mit keres egy ilyen egy könyvtárban. Billeg a széke?
2011. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek járnak könyvtárba??
2011. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!