Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az ilyen fiúk buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen fiúk buknak rám? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Eléggé visszafogott vagyok,nem járok bulizni,nem iszok és nem drogozok,nem cigizek..SEMMI!!!!!!!!!!!!

Komoly lány vagyok....ERRE MILYEN FIÚK KÖZELEDNEK HOZZÁM???????? :@


Kigyúrt,hatalmas,izmos,kemény,néha kopasz, néha még tetkós is,szóval teljesen züllött életet is élőknek tetsznem...:/Miért??? Miért nem választanak az ilyenek a magukhoz hasonló részeges,züllött csajok közül,akik bőrdzsekiben járnak meg ugyanolyan félelmetesek,mint ők...


A jó fiúk utálják a jó lányokat vagy mi van már???


2011. jún. 25. 16:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert az ilyen fiúk hűséges barátnőre vágynak, aki nem hagyja el őt a legelső alkalommal, amikor feltűnik számára egy jobb lehetőségekkel kecsegtető pasi.
2011. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Minél szebb egy lány, annál inkább megközelíthetetlennek gondolják a fiúk. Tudom, mert én is fiú vagyok.. Ne aggódj, a szerelem dolgok maguktól alakulnak ki, nem lehet rájuk erővel hatni. Most ilyen pasik jönnek, de jön majd normális is egyszer. Csak ne a gyakorikérdésekről válassz, mert azzal nem fogsz jól járni :p
2011. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, hogy aki izmos meg kigyúrt az miért lenne züllött? Azt jelenti, hogy sportolnak, a sportolók pedig általában nem isznak. 19 éves létedre igencsak képzavarban lehetsz, na meg a többi válaszoló is. Mit keres egy könyvtárban? Pont annyi joga van könyvtárban lenni mint annak akit az első szél elfúj.
2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
@@
2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Van olyan, aki nem hűséges társra vágyik?
2011. jún. 25. 17:12
 16/25 anonim ***** válasza:
Texzteld, beszélj vele, tégy fel kérdéseket, Pld. Shakespierre jelentőssebb műveiről. Lehet meglepódsz, ill. elhúz a francba. 24/f
2011. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Teszteld

Shakespeare

jelentősebb

...

2011. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

NINCS VELED BAJ!


én normális srác vagyok,igaz kondizok(nem gyúrásnak nevezem) mert nem akarok egy nádszál lenni,gépésznek készülök vagy katonának szóval kapóra jön.

Rég óta keresek olyan lányt aki nem cigizik és egyéb káros dolgot se csinál amit leírtál.

soha nem mentem el bulizni inkább dolgoztam a házunkon(faterék nem tudták befejezni)

így sokat fejlődött a benső értékem.Tisztelem a nőket.és nem csak szex tárgynak nézem őket.komoly kapcsolatot keresek.nem vagyok csúnya srác.normális (egyes csajok szerint álom pasi....)

de eddig nem találtam normális lányt :/

ÉS igen a jó fiúk jó lányokat keresnek,csak nem találják őket :(


18F

2011. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24 évesen ilyet írsz , hogy Texzteld , ez hogy is fogalmazzak , elég szánalom .
2011. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én is bőrdzsekibe járok de nem nevezném magam részeges, züllöt csajnak :D..nemtom h ez a kettő h jön össze..
2011. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!