Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az ilyen fiúk buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen fiúk buknak rám? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Eléggé visszafogott vagyok,nem járok bulizni,nem iszok és nem drogozok,nem cigizek..SEMMI!!!!!!!!!!!!

Komoly lány vagyok....ERRE MILYEN FIÚK KÖZELEDNEK HOZZÁM???????? :@


Kigyúrt,hatalmas,izmos,kemény,néha kopasz, néha még tetkós is,szóval teljesen züllött életet is élőknek tetsznem...:/Miért??? Miért nem választanak az ilyenek a magukhoz hasonló részeges,züllött csajok közül,akik bőrdzsekiben járnak meg ugyanolyan félelmetesek,mint ők...


A jó fiúk utálják a jó lányokat vagy mi van már???


2011. jún. 25. 16:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A jó fiúk nem kezdeményeznek nem tudtad?Mert úgy gondolják nem kellenek senkinek.

Én is itthon ülök mindig, ha elmegyek valahová nem szólítanak meg a lányok akkor meg ez van...

21f

2011. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki kopasz kigyúrt és tetovált nem feltétlen züllött... Én is egy dettó ilyen keménylegénnyel ismerkedtem meg de amikor jobban megismertem rájöttem,hogy rendes segítőkész hatalmas a szíve jól lehet vele beszélgetni megbízható és egyáltalán nem züllött nem iszik drogozik még cigizni se cigizik énis meglepődtem... mi csak barátok vagyunk nem is akartunk többet szal úgymond nincs "titkolni valója" előttem:)
2011. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen stréber csajokhoz a kigyúrt sportolók illenek mindkét típus azt gondolja magáról hogy jobb a többinél ki ebben ki abban és igazuk is van valamilyen szinten. ( Igaz én ki nem állhatom az ilyen embereket de ez magánvélemény.)
2011. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hozzám meg csak olyan vonzódik, akivel valami geb*sz van. Ezt már jó régen megállapítottam.:D Nem tudom mi van velem, nem készültem a szerencsétlenek/alkoholisták stb. védelmére és istápolására, mégis mindig ilyenek vesznek körül. Kb most jövök rá, hogy az utolsó barátom egy eléggé nagy alkoholista :D És sajnos nem vicc, persze amikor jártunk fel nem tűnt volna.. Brr.. Utálom ezt:( 18/L
2011. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 krisz936 ***** válasza:
Írj egy privát üzit. Szivesen beszélgetnék veled.
2011. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!