Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért csinálja velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csinálja velem ezt? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már hónapok óta együtt vagyunk, és noha nem az első naptól kezdve (mert az szerintem kissé ribancság, de a lelki együttlétek mellé (beszélgetések, közös programok), fokozatosan bevezettük a testit is, petting szintjén, mert mondtam neki, hogy én még nem akarok többet, legalább azt meg akarom várni, hogy félévesek legyünk.


Nem vagyok csúnya lány. Egyetlen nagy vétkem, hogy nincs szőke hajam és kék szemem (hanem barna -sötétzöld), és D-s mellek helyett csupán 90B-s melleim vannak.


A barátom mégis mindig megnézi a ribancokat, és elég durván flörötl velük a hátam mögött, volt akinek ilyet is írt: "ha most itt lennél úgy megb*sználak, h az lenne életed legjobb kefélése"


Miért csinálja ezt, ha van egy viszonylag jó csaja, aki szereti, és akit elvileg ő is szeret, mert nagyon hosszú ideig küzdött érte?


L/16


2012. jan. 5. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én úgy odabasznám a fejét egy villanypóznához, hogy kidőlne a pózna.
2012. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert egy bar*m vagy azért, akivel ezt megteheti,mivel megetette vele, hogy szereti.
2012. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Macs1209 ***** válasza:
Ő volt életed legjobb kefélése ? .. :D
2012. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mert férfi :D
2012. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

:S mert bunkó..és ki akarja élni magát,nem elég egy lyuk..

velem is hasonló volt amúgy.:( sajnálom,hagyd ott,ha ekkora bunkó

2012. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért csinálja ezt?


Azért mert most lett egója, öntelt lett egy bizonyos szinten azért, mert egy szép barátnője van, mindig ez történik, mielőtt az embernek nincs egy szép barátnője, azelőtt nincs egó, mert nincs mire, most hogy Te ott vagy neki már mer flörtölni lányokkal, mondván: Úgy sem tudja meg. Tipikus eset, szerintem arra megy hogy megdugjon, aztán kezdődik a félrekefélés sajnos... Dobd ki szerintem, elég értelmes, és szép lány vagy, simán találhatsz magadnak egy olyan fiút aki megérdemel téged, és aki nem csak a "demegb@sználak" dolgot szeretné... Egyébként szívesen beszélgetnék veled privátban, ha van hozzám kedved.


17/F :)

2012. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem ő volt életem legjobb kefélése, mert nem feküdtem le vele, mivel nem tudom, pontosan mit akar ettől a kapcsolatól, és nem akarok ágypárna lenni.
2012. jan. 5. 19:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Már az vagy.
2012. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hagyd ott a franvba, nem érdemel meg kapcsolatot az ilyen patkány
2012. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért csinálja ezt, mert egy tapló. És Te meg egy ostoba csaj vagy, ha hagyod neki, hogy ezt csinálja. Szerintemlépj le minél hamarabb.
2012. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!