Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok is szoktak csinyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is szoktak csinyán beszélni? Úgyértem, hogy mikor csinállnak valamit és nem sikerül, na akkor szoktatok káronkodni ugy isten igazából? Vagy ez csak fériakra jellemzö?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos szoktam...20 éves vagyok de most először tette szóvá valaki hogy ez nem valami szép...

ilyeneket mondok ha ideges vagyok:

Baxus,Baxdmeg,baxameg,faxomba,

Ha nagyon ideges vagyok:

A rohadt krva életbe hogy baxná meg,A büdös pitsába nem igaz már,A faxszopó rohadt életbe ,Ge.ire fax kivan

Ha nagyon nagyon ideges vagyok, akkor általában csak csúnya szavakat ismételgetek amik csak eszembe jutnak:

Hogy baxná meg az a rohadt krva ge.i fax kibaxott krva életbe, faxom ebbe a gecciszar büdös .....

2012. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Atya világ ,ezt ugye nem mondod komolyan?:-)
2012. jan. 5. 18:22
 13/17 anonim ***** válasza:
hadd segítselek ki: káromkodni
2012. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Soha. És fingani se szoktak.
2012. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

de igen...mentségemre szóljon hogy társaságba max csúnyán beszélek ...a második fokozatot csak itthon ejtem meg néha és mikor nagyon nagyon ideges vagyok és ennyire csúnyán beszélek az inkább magamnak játszódik le...

szóval társaságba , barátaim, haverok közt leginkább 'csak' a b+,basszus,gecci,faxa,baxki szokott elhangzani...jo ez se szép tudom...:S

2012. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bizony szoktunk káromkodni.Főleg a hülye pi*ák tudnak felsőfokon káromkodni.Ismerek,olyan csajt,akinek minden második szava g*ci.Vagy arra gondol mindig,vagy tényleg csak úgy ráállt a szájacskájára.Én is szoktam bevallom,de én sem vagyok rá valami büszke és nagyon kerülöm,ahogy tudom.Nő létemre azt gondolom,hogy nekünk nőknek tényleg rosszul áll.
2012. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ráállt a gec*re a szájacskája? XD
2012. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!