Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A r*hadt életbe. Ti nem akartok valakit aki szeret titeket, de már úgy komolyan?

Figyelt kérdés
Idáig két barátom volt... mindkettő jól elcseszte aztán próbálta visszacsinálni...ne értsetek félre én nem a pasik ellen vagyok mert sok nő is hibázik...de én szerelmet szeretnék...tudjátok nevetséges, őszinte, igazi szerelmet... amikor nem tudsz a másik nélkül élni...
2012. jan. 5. 01:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:
:D Ti sem tudtok aludni ?
2012. jan. 5. 02:36
 42/86 anonim ***** válasza:

De. Én már alszom.

Mit csinálnál egy olyan sráccal, aki neked nem annyira jön be.. viszont tudod róla, hogy oda van érted, és garantáltan hűséges lenne? Esetleg ragaszkodó.

2012. jan. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
Én egész jól elbeszélgetek egy kedves lánnyal. =)
2012. jan. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
Erekcióval. Jó neked. :D
2012. jan. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 A kérdező kommentje:
:D:D én pedig egy kedves pasival. amúgy valaki kérdezte, hogy ha egyoldalú a dolog...akkor nem megyek bele..ha valaki szeret de én őt nem...azt elmondom... nekem igazi szerelem kell és nem olyan, hogy átverek egy szegén srácot aki szeret...
2012. jan. 5. 02:42
 46/86 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:

A kakas csípje meg, én is akarok valakit aki szeretne. Eddig nekem sem igazán jött össze. Volt egy pár hetes meg egy pár napos kapcsolatom, utóbbiban megcsaltak (igen, azalatt a pár nap alatt), és a többi lánnyal akivel ismerkedtem meg nem jutottunk el messzire. Mindig jött valami gyökér, aki miatt inkább leszartak, aztán mikor dobta meg megcsalta őket akkor jó lettem volna... pff. Nyilván nekem is vannak hiányosságaim, de annyi nálam butább, rondább, trágárabb embernek van teljesen korrekt barátnője, hogy szerintem én is megérdemelném. Csak egy lányra vágyom akivel tetszünk egymásnak és aki elfogad úgy, hogy nem vagyok menő és nem szeretek bulizni. Annyira vágyom egy ilyen lányra, nem dobnám el, nem érdekelne milyen mással, csak őszintén szeretném és igyekeznék, hogy boldogok legyünk ketten.

21/F

2012. jan. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 Macs1209 ***** válasza:

Jó lenne, csak az a baj, hogy én nem azért jönnék össze

egy lánnyal, hogy csak el legyünk, hanem komoly kapcsolat.

Namost a mostani csajok ettől nem tudom miért, de mene-

külnek. Ha kicsit komolyabban elbeszélgetünk a tervezett

jövőről, mármint ha előjön, elmondom, hogy nem szeretnék

éveket várni az összeköltözéssel, ha akarja, akár el is

veszem. Miért baj ez a hozzáállás? Ilyenkor nyomnak egy

visszavonulást és ennyi....

2012. jan. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék, de sajnos nekem ebben soha nem lehet részem, mert kicsi vagyok és csúnya. 26/F
2012. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
túl sok vámpírregényt olvastál mostanában? XD
2012. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!