Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A r*hadt életbe. Ti nem akartok valakit aki szeret titeket, de már úgy komolyan?

Figyelt kérdés
Idáig két barátom volt... mindkettő jól elcseszte aztán próbálta visszacsinálni...ne értsetek félre én nem a pasik ellen vagyok mert sok nő is hibázik...de én szerelmet szeretnék...tudjátok nevetséges, őszinte, igazi szerelmet... amikor nem tudsz a másik nélkül élni...
2012. jan. 5. 01:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:
17 és nem tudom miért lényeg ez...kortól függetlenül szar ha több mint egy év után nulla értelmes érvvel kib*sznak...
2012. jan. 5. 02:07
 32/86 anonim ***** válasza:
Külföldiekmás kultúrából jönnek, más neveltetés meg vallás:) Össze se lehet hasonlítani a gázos magyar pasikkal pffff
2012. jan. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 BeerHunter ***** válasza:
Én is abban a cipőben járok, mint 17-es. Én szeretnék szeretni viszont. Kérdező, te ne bánkódj, nem 50 éves vagy még:)
2012. jan. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
Mégis mi a franc gond van a magyar pasikkal? Valaki fejtse már ki! O.o
2012. jan. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 A kérdező kommentje:
tudom...de elhittem neki mindent értitek?
2012. jan. 5. 02:19
 36/86 A kérdező kommentje:

és szilveszterkor írt egy SMS-t, hogy : Örökké

de már hiába... elcseszte én nem egy kutya vagyok akinek csettint és szalad...

2012. jan. 5. 02:20
 37/86 anonim ***** válasza:

Te csak azt mondod külföldiek, pedig biztosra veszem, hogy egy konkrét ország lakóira gondolsz. Írd le nyugodtan, hogy kik ők!

A vallás pedig elég oktalan dolog, a legtöbbször csak konfliktusokat szül. Annak van rá szüksége, aki saját magától nem tartaná be az erkölcsi normákat.

Én nem vagyok vallásos, mégis több empátiával rendelkezem, mint a vallásos emberek nagy része.

Udvariasan viselkedem, ez nem elég?

2012. jan. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 BeerHunter ***** válasza:
Akkor költözz Afrikába a beduinokhoz...
2012. jan. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 A kérdező kommentje:
amúgy jól elveszekedtek és le se sz*rtok :D
2012. jan. 5. 02:28
 40/86 anonim ***** válasza:
100%

Én már elmondtam a véleményemet. Ha egyedül megtaláltad a világosságot, érdemes valaki mást keresni, aki még tartalmasabbá teszi az életedet.

Amíg egyedül rossz, addig az űrt más nem tudja kitölteni.


Attól, hogy találsz valakit, aki szeret, még nem biztos, hogy te is viszontszereted őt. Ez itt a probléma.

2012. jan. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!