Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy hosszú kapcsolatban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hosszú kapcsolatban az egyik félnél jelentkezik a szabadságvágy akkor vége. Ugye?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 23:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Ha élni akarok még vagy valami akkor olyat választok amit párommal is megtehetek!" - mi van, ha olyanra vágysz, amit a pároddal nem tehetsz meg? Lemondasz róla? És ha tényleg nagyon vágysz rá? Akkor is lemondasz?


Így nem lehet leélni egy életet. ÉLNI kell!

2012. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szituáció, csak én vagyok a fiú. 4 év után jelentkezett nálam hogy talán kicsit megszoktuk a dolgot és kéne valami új, 1-2 hétig jó is volt a szabadság (bár nem csináltam semmi olyat csak szimplán egyedül voltam..) de aztán elkezdett nagyon hiányozni. Pontosan úgy érzem mint te kérdező, hogy ha később találkozunk akkor talán az utolsó lett volna. Amíg van lehetőségem vele újrakezdeni addig kéne, mert félek hogy utána elfelejt és ennyi lesz, pedig tényleg úgy érzem szeretem. Szóval megértelek, nehéz helyzet ez..
2012. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Treton21 válasza:

Szia!


Én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én vagyok a fiú (21). A barátnőm (19) 4 év járás, ebből 1 év jegyesség után szakított most velem, mondván szabadságra vágyik és önálló, szingli életre. De majd folytatni szeretné valamikor, mert szeret, és ő is úgy érzi, hogy én lennék az igazi. Addig viszont teljes szabadság kell neki. Én nagyon reménykedem benne hogy még folytatjuk, de sajnos legtöbben azt mondják, ő mégsem szeret eléggé. Szóval számíts rá, hogy valószínűleg nem lesz már ebből semmi. Főleg ha egyikőtök lefekszik mással, úgy hogy szeretitek egymást. Én is próbálom elfogadni a helyzetet, úgyhogy neked is ezt ajánlom. Bármennyire is nehéz.

2012. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

ma 09:22

Végül most akkor még mindig külön vagytok? kifogsz vele békülni?És pontosan te mit értesz a szabadság alatt?


Treton21

És te hogy viseled?Mit csinálnál ha megtudnád, hogy ő lefeküdt mással?

2012. jan. 3. 18:25
 25/31 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a káposzta jó... Azért szoktak ezzel a "majd később ismét összejövünk" szöveggel szakítani az ilyen párok, mert így könnyebb. De ez csak önáltatás.
2012. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Igen , de nálunk nincs kihűlve a dolog, tehát nem felmelegíteni kell...kérdés,hogy mennyi ideig marad a dolog úgy meleg, hogy nem dolgozunk rajta :(...
2012. jan. 3. 18:54
 27/31 A kérdező kommentje:
igazad van ez tényleg hülyeség.előbb utóbb úgyis kihűl ha nem találkozunk.
2012. jan. 3. 19:00
 28/31 anonim ***** válasza:

09:22es vagyok


Külön vagyunk igen. Nekem a szabadság annyit jelentett hogy nem hívogattam senkit, azt csináltam amit akartam egyedül ha volt időm, annyit voltam haverokkal amit akartam, sok sok dologra sokkal több időm volt mint máskor és eleinte ez jó volt, de aztán rájöttem hogy annyira mégse. Már 3 hónapja külön vagyunk de szerintem rajtam múlna nagyrészt hogy újrakezdjük-e. Az a baj hogy még én sem tudom mit akarok. Lehet hogy természetes hogy ennyire hiányzik ennyi év után, lehet ez megváltozna ha találnék valaki mást, de jelenleg azt érzem hogy ha találnék valaki mást, akkor is hozzá vágynék vissza...nem tudom mi lesz ebből.

2012. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Treton21 válasza:

Szia.


Igen még mindig külön vagyunk, mostmár lassan két hete. Mostanra ő szakításnak nevezi, mert mondam neki hogy nekem a szünetbe nem fér bele a mással való szex. De azért azt mondta, reméli egyszer majd összejövünk újra, mert nagyon szeret stb.


Nekem a szünet amúgy azt jelentené, amire való. Az ember kicsit legyen egyedül, menjen és csináljon amit szeretne, de maradjon hűséges. Mert ha még szereted a másikat, akkor nem tudsz, vagy akarsz mással szexelni. Ha mégis, akkor nem igazi szerelem az, és valószínűleg ez a további folytatásban, esetleg házasságban is ugyan így lesz.


Hogy hogyan viselem?

Nagyon szarul. Alapból is érzékenyebb, romantikusabb alkatú vagyok az átlag fiúknál, de teljesen összetörtem. Több mint egy hétig csak vizen és cigin éltem, napi max. 2-3 óra alvással, ez is 10-15 perces részletekben. Mostmár tegnapelött óta sikerül kb 2 kistányérnyi kaját enni, de persze csak több részletben. Aludni viszont már sikerül kb. 5-6 órákat, de gondolom ez a kimerültség miatt is van.

2012. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

ma 20:02..Mintha magamat hallanám :/ ...


Treton21

Kemény lehet , tényleg nagyon szerethetted ...de úgy látom te benne lennél abban hogy visszafogadd.

2012. jan. 3. 23:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!