Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy hosszú kapcsolatban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hosszú kapcsolatban az egyik félnél jelentkezik a szabadságvágy akkor vége. Ugye?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 23:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ugye:(
2012. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Igen! Jobb hagyni elmenni, mint várni h átbasszák a fejed.
2012. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
4 éves kapcsolatomnak lett vége mert úgy érzem mást is ki szeretnék próbálni, hiába volt nagyon jó vele és szeretem,hiányzik...úgy éreztem hogy nem tehetem meg vele azt h néha máshol jár az agyam. Igazam volt? jól döntöttem?
2012. jan. 2. 23:57
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
igen ennek annyi... ha ő lenne az igazid nem vágynál rajta kívül semmire
2012. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Jobb kiélni magad és utána megtalálni az Igazit
2012. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyi eszed van, hogy nem férsz a gatyádba/bugyidba és emiatt képes vagy elhagyni a párodat, akit amúgy szeretsz, akkor rosszul döntöttél, viszont a párod jól járt, hogy megszabadult tőled. Bocsi.
2012. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

azt hiszem ha nem lett volna ő az első nekem akkor lehetett volna az utolsó.

(am 21L)

2012. jan. 3. 00:01
 8/31 anonim ***** válasza:

ne tőlünk kérdezd, két út létezik ilyenkor

az egyik, hogy feladod (nem úgy értem, hogy gyengeségből), a másik, hogy elmélyíted a kapcsolatot

te így döntöttél, ha másképp döntesz, akkor is rágódnál

2012. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

"azt hiszem ha nem lett volna ő az első nekem akkor lehetett volna az utolsó.

(am 21L)"


Itt a példa azoknak, aki azt hiszik, hogy sírig fog tartani a szerelmük...(ezt most azokra értem, akik tizenévesen jöttek össze és álomvilágban élnek).

2012. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
hát én nem élek álomvilágban...ez itt a baj.Nem akarom hogy később ütközzön ez ki.
2012. jan. 3. 00:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!