Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok a "drágám"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a "drágám" megszólításról?

Figyelt kérdés
Barátomra így írt rá egy nő ismerőse, hogy szia drágám. Nem volt semmi különös a beszélgetésben, barátom megmutatta, amikor kérdeztem, hogy ez meg mi... Viszont akkor is szöget ütött a fejembe, hogy miért köszön rá úgy, hogy drágám? Lehet köztük valami, csak épp abban a beszélgetésben ez nem jött le? Vagy túlreagálom?
2012. jan. 2. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom menyasszonya szokott így köszönni: ,,Szia drága^^" De az egyetemen is van egy csaj a brancsunkban, aki mindenkinek úgy köszön, hogy ,,Drágáim..."

Szal nincs ebben semmi különleges, neked meg nincs okod félni.

2012. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is ismerek egy csajt, aki mindenkit drágámoz.. és igazából baromira idegesítő, minden pasin így csüng.
2012. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!