Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok a "drágám"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a "drágám" megszólításról?

Figyelt kérdés
Barátomra így írt rá egy nő ismerőse, hogy szia drágám. Nem volt semmi különös a beszélgetésben, barátom megmutatta, amikor kérdeztem, hogy ez meg mi... Viszont akkor is szöget ütött a fejembe, hogy miért köszön rá úgy, hogy drágám? Lehet köztük valami, csak épp abban a beszélgetésben ez nem jött le? Vagy túlreagálom?
2012. jan. 2. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a hangsúlytól függ
2012. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
túlreagálod
2012. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
XX. század!
2012. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az egyik haverom barátnője mindenkit virágszálnak csillagomnak, tündékémnek szólít. rengetegszer hívom én is a nőismerőseimet gyémántos tulipánnak például
2012. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azt nevezze így akibe szerelmes.

Akibe nem szerelmes azt miért nevezi Drágámnak?Párok között szokás nem barátok között..

2012. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bolond vagy, nem irigylem a barátod
2012. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
túlreagálod
2012. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de ez a drágám tényleg durva így jobban belegondolva.. lehet mondta neki hogy ezt ne itt, és az gyanús lett volna ha már kitörölte volna, így írt utána egy teljesen semleges szöveget, mert ugyis tudta hogy meg fogja mutatni neked.
2012. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
engem jópár nő ismerősöm hív drágámnak pedig semmi nincs köztünk. szerintem túlreagálod, van pár olyan csaj aki a közeli barátait is drágámnak hívja
2012. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
biztos nem mondott neki semmit, hogy jaj ezt ne írd nekem, mert meglátja a barátnőm. a falujából ismeri a csajt, és buliba hívta a csaj, úgy, hogy "szia drágám, na mi lesz a bulival?". én pont csak ennyit láttam meg, és ekkor kérdeztem, hogy ez mi, és rögtön meg is mutatta, tehát ideje sem lett volna, hogy írjon a csajnak. és semmi bensőséges nem volt a beszélgetésben, de akkor sem tudom hova tenni, hogy szia drágám...
2012. jan. 2. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!