Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most fogok találkozni a barátom szüleivel. Mit kell tennem? Tehát kell vmi kis jelképes ajándék, igaz? Az apának bor, az anyának meg vmi bonbon, nem? És mit kell mondani, mikor odaadom? Hogy szokott zajlani az első találkozás a szülőkkel? :S Félek... :/ Ő az első barátom, nagyon szeretem, és szeretném, ha a szüleinek is tetszenék. Lehet komolyabbra is fog a kapcsolatunk fordulni, persze még nem most. 19/L, 20/F
2011. dec. 28. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A bor és a bonbon remek ötlet :) De tényleg mit kell mondani amikor átadod? o_O "Egészségükre?" :D csaknem :S
2011. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne stresszeld túl :) . add önmagad , vihetsz ajándékot , de nem muszáj . hát valami olyasmit mondj hogy "örülök hogy megismerhetem" vagy valami hasonló szöveget :)
2011. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem vittem soha semmit a családnak, felénk annyira nem szokás. Nem kell túl aggódni, persze ezt úgy mondom, hogy nálam is mindig megvan a gyomorgörcs, ha először találkozom a párom szüleivel. :)

Egyszerűen csak bemutatkozol, azt majd ők eldöntik, hogy kézfogás, vagy puszi vagy mi lesz, aztán lehet lesz egy kis kényszer bájcsevej, utána többnyire békén hagynak. :)

Nem kell túlaggódni, csak legyél udvarias, tisztelettudó!

2011. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor illik nekik vinni valamit, ha meghívtak ebédre/vacsira, vagy valahova, vagy ha oda utazol és náluk leszel néhány napig. Amúgy viselkedj természetesen és nem lesz semmi baj. Ha már nem az ablakon keresztül kell beszöktetnie a srácnak, gond nem lehet.
2011. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, igen... ha viszel valamit, akkor max valami "fogadják sok szeretettel" vagy hasonlót tudok elképzelni. :) Avagy "hoztam egy kis apróságot" :D Én lerendezném valami ilyesmivel :)
2011. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm az eddig válaszokat :) Remélem nem fogok csalódást okozni a szülőknek. Eléggé érdekes családba fogok belecsöppenni, a szülei elváltak, az anyja újraházasodott, a húga már az új férjétől van, máig együtt élnek. Tehát nem a vér szerinti apját fogom megismerni. Azt mondta a barátom, hogy a szüleinek mindenkiről meg van a saját véleményük, egy kicsit félek ettől, hogy mit gondolhatnak most rólam, és mit fognak majd utána... :/ 30-án fogok velük találkozni, ott alszok, majd másnap szilveszterezni megyek a barátommal. Remélem túl fogom élni azt a napot. A nagymamájával már találkoztam, ő nagyon aranyos és kedves volt. Neki kellene vmit vinnem? A múltkori csak egy villámlátogatás volt, nem volt tervbe véve, hogy fogunk találkozni, de most elmegyünk hozzá.
2011. dec. 28. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem kellene venned!

Ez csak egy sima beszélgetés lesz nem az ajándékra mennek ott a barátod szülei, mellesleg ha a te szüleidnek mutatnád be a barátodat akkor a barátodnak kellene ajándékot venni.

Lány mért venne ajándékot nem értem.

2011. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szüleim mondták, hogy vigyek ajándékot, én nem vinnék semmit :D
2011. dec. 28. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a barátnőm anyjának vittem egy szép virágot, az apjának egy üveg bort, nagy mosollyal átadtam, bemutatkoztam, bár már tudták a nevem a csajtól. Átlagosan megvacsoráztunk, négyen, majd a lányt felvittem az emeletre és kidugtam belőle a szuszt is.

Különösebben nem érdekeltek a formalitások, én dugni mentem, eljátszottam amit kell, majd elvettem amiért mentem.

2011. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!