Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor tenni? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Van egy lány az osztályban akinek bejövök vagy bejöttem, csak én furcsán viselkedtem például elkezdtem magamban nevetni, vagy bunkón viselkedtem, vagy volt olyan is hogy annyira zavarba jöttem hogy furcsán léptem

Figyelt kérdés
Szóval nekem is tetszik ő de ezt hogy csináljam vissza már így 3 hónap után nem lenne fura?
2011. nov. 22. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

mi van?


.

2011. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 blankica válasza:
Szerintem nem!
2013. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!