Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cola1 kérdése:

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hello,2és fél hónapja megismerkedtem egy lánnyal volt barátja, elkezdtünk fb-on levelezni találkozgatni meg volt a csaj, de bele is szerelmesedtem. A kapcsolatunkról annyit h nagyon sokat hiteget, pl. már megcsaltuk a barátját de még akkor sem akarta kidobni, meg egy csomószor lemondja a találkozókat, ritkán találkozunk, ilyesmi. Kb. tényleg 1 hete járunk, de felvetödött még egy próbléma, a bnőm régi exe akivel 2 évig együtt volt, mégis tegnap a csaj visszajelölte fészen és a gyerek aki 25éves már egyből írt neki. Nagyon féltékeny vagyok, mert a barátnőm szomszédja a srác, meg minden ritkán találkozunk stb. A barátnőmet kérdezem h együtt leszünk szilveszterkor, és mmindig azt mondja h nem tudja. Meg nem is tudom azt mondja ő is h szeret, de viszont tegnap arra gondoltam h a volt barátja akivel 1 évig volt együtt, és h tudja h vagyok én ezért mondom neki mi lenne ha bejelölnélek h a barátnőm vagy fb-on de azt mondja h nem akarja meg minden.Nem tudom mit csináljak? Tényleg szeret vagy megcsalhat engem is?Amúgy 19vagyok a barátnőm is annyi!
2011. dec. 27. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A csaj mindenkit hülyére vesz a környezetében ez elég egyértelmű. Csak rajtad múlik, hogy ezt meddig tűröd. Hogy szerelmes vagy? Hát ebben az esetben ez szar ügy. Ha most lelépsz, még marad egy kis önbecsülésed.
2011. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam, téged olyan szépen felszarvaztak, ahogy az a nagy könyvben meg van írva.
2011. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted h felszarvaztak?
2011. dec. 27. 14:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ti hány évesek vagytok és melyik nemet képviselitek?
2011. dec. 27. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet nem te vagy az egyetlen, lehet a másik pasi is meg van neki. ha valaki tényleg szereti a másikat az felvállalja, és nem hárít
2011. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is vmi hasonlóra gondoltam , de azt mondta úgyis megfogja tudni mindeni.
2011. dec. 27. 14:25
 7/7 Papla válasza:
figyu tesó, szerintem csak kihasznál téged, ha rendesen igazán járnátok és szeretne téged, biztosan tudná hogy veled lesz, megtenne érte bármit, megmondta volna annak a 25 éves gyereknek hogy már mást szeret, engedné hogy kirakja, hívd fel hogy mért nem tud jönni, remélem segítettem, 25/f
2011. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!