Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segíthetnék az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék az egyik barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány, eddig még nem volt sose barátja. Annyira szeretnék segíteni neki (és mint kiderült mások is), de egyszerűen hihetetlen finnyás. Átlagos csajszi, kicsit nehéz a természete, de okos meg kedves, de egyszerűen szerintem nem felel meg neki senki. Átlagosakra szinte húzza a száját. Az űber pasik meg sajnos rá húzzák a szájukat :/ Nem megbántani akarom, csak segíteni neki. Szerintetek tudnék? Valami ötlet?
2011. dec. 25. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy kutyát.majd az kezelgeti.ha anyira válogat, akkor nem lesz senkije,úgy kell neki.ha sikerül valahogy megérttetni vele nektek, hogy nem akkora nagy szám, majd akkor lehet lesz valakije, de addíg.... semmi
2011. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mutassál be neki
2011. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira okos lenne, akkor beláthatná, hogy a tökéletes szőke herceg nem létezik. Ha válogat, akkor így járt. Helyette nem lehet pasit keresni. Adja lejjebb az igényeit.
2011. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt tudom, hogy lejjebb kellene adnia, és ő is tudja magáról, hogy kb milyen szinten van, de neki ha pl első randin nem tetszik valami, már annyi is volt az egész. Meg képeken mutatunk neki ismerősöket, erre húzza a száját, hogy nem helyes. Hát istenem, lehet, hogy amúgy egy tök jó arc srác! Igazából nem tudom mit kellene tegyek, mert így egyedül marad. Amúgy csinosítgatom, kap tőlem ezt azt alkalmakra. Hátha felszedné valaki :)
2011. dec. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!