Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan segíthetnék a barátnőmn...

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

25/F vagyok és 8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel (18). Már többször aludt nálam, volt egy kis simogatás, már pettingnek is mondható. Múlt héten ismét itt aludt és elkezdünk csókolózni, egyre hevesebben, s éreztem, hogy kíván. Minden ment magától, majd megkérdeztem, hogy biztos, hogy akarja-e? Azt mondta akarja. Volt egy kis orál is, szorgalmasan próbálkozott (elég jól :P), majd mikor a behatoláshoz érkeztünk láttam az arcán, hogy szinte megijedt. Mondtam neki, hogy még várjunk egy kicsit, majd máskor...de ő akarta, csak pár percet kért...

Megint megpróbáltuk, de az utolsó pillanatba megint eltolt magától. Mondtam neki, hogy ne erőltessük, de akkor meg láttam rajta, hogy szeretné csak valamitől nagyon fél.

Utána annyiszor bocsánatot kért és ölelgettem, próbáltam vele érzékeltetni, hogy nincs semmi baj, de láttam rajta, hogy nagyon rosszul érzi magát emiatt...

Hogyan tudnék neki segíteni? Valami praktikát tudtok nekem mondani?


2010. jún. 14. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pezsgő vagy vörösbor
2010. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
először is.. nem attól fél, h teherbeesik? védekezni h akartatok?
2010. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Volt óvszer...
2010. jún. 14. 17:07
 4/19 anonim ***** válasza:
na, akkor nem gond. én is igy voltam vele.. h hirtelen elhatározásból, az egyik petting során azt mondtam, h akkor ma feküdjünk le.. de amikor már ott voltunk, h mindjárt, akkor mondtam, h mégse.. de az én pasim nem volt ilyen türelmes.. :S hanem fel volt háborodva, h akkor döntsem el, mert ő ott van álló farokkal, és nem a legkellemesebb, h először akarok szexelni, aztan meg nem.. :S elég rossz volt igy. amikor meg másnap igent mondtam, kiszakadt a gumi.. na, remélem, h nektek nem igy lesz, csak arra akartam utalni, h milyen kedves, aranyos, és megértő pasi lehetsz, és amikor a barátnőd ilyesmi miatt kér bocsánatot, meséld el neki ezt a sztorit. :S
2010. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus hangulat, nyugodt környezet, fontos, hogy csak egymásra kelljen figyelnetek. Aztán irányíts te és légy határozott. Nyugtasd meg, hogy elég ha bízik benned és hogy jó lesz mindkettőtöknek. Esetleg ha nagyon nem megy, akkor elégítsd ki nyelvvel, kézzel, az orgazmus csodás feszültségoldó. Egyvalami ne legyél: erőszakos.
2010. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt ak érdést már sokkal korábban olvastam. Azóta már azért elmúlt egy "kis" idő. Szóval, ha azóta így áll hozzá, akkor szerintem egy darabig ne is hozd fel neki vagy ne próbálkozz. Majd egyszer megérik rá most még lelkileg nem hinném, hogy készen áll. Viszont, ha mégis ott tartotok, hogy kezdenétek, de megint attól tartasz, hogy ez fog történni, akkor nyugtasd meg, hogy minden rendbe lesz és nagyon vigyázni fogsz majd rá adj neki pici puszikat az engem mindig megnyugtat.:D
2010. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
27%

legyél vele türelmes

az első baromira fáj és sztem ettől ijedt meg

nem csoda

én még sírtam is

2010. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem törvényszerű, h fáj az első. nekem egyáltalán nem fájt, és még csak nem is volt vér.
2010. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy ennyire megértő és kedves vagy a barátnőddel. Mindenesetre próbáld meg kiszedni belőle, hogy mitől fél. Lehet, hogy a fájdalomtól, lehet, hogy a teherbeeséstől, nem tudni. De szerintem inkább a fájdalomtól. Ami persze elenyésző, de azért a lányok nagy többsége kicsit ideges emiatt (én is az voltam). Szerintem ha megtaláljátok a probléma okát, akkor minden rendben lesz.


Amúgy nekem az első úgy zajlott, hogy amikor megpróbált az akkori barátom belémhatolni, én annyira ideges voltam, hogy nagyon fájt, mondtam, hogy inkább hagyjuk, erre ő jó erősen belémnyomta a f*rkát... Onnantól fél évig nem is akartam a szexre gondolni.

2010. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Izgasd fel annyira hogy ne tudjon gondolkozni!:D
2010. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!