Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan segíthetnék a barátnőmn...

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

25/F vagyok és 8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel (18). Már többször aludt nálam, volt egy kis simogatás, már pettingnek is mondható. Múlt héten ismét itt aludt és elkezdünk csókolózni, egyre hevesebben, s éreztem, hogy kíván. Minden ment magától, majd megkérdeztem, hogy biztos, hogy akarja-e? Azt mondta akarja. Volt egy kis orál is, szorgalmasan próbálkozott (elég jól :P), majd mikor a behatoláshoz érkeztünk láttam az arcán, hogy szinte megijedt. Mondtam neki, hogy még várjunk egy kicsit, majd máskor...de ő akarta, csak pár percet kért...

Megint megpróbáltuk, de az utolsó pillanatba megint eltolt magától. Mondtam neki, hogy ne erőltessük, de akkor meg láttam rajta, hogy szeretné csak valamitől nagyon fél.

Utána annyiszor bocsánatot kért és ölelgettem, próbáltam vele érzékeltetni, hogy nincs semmi baj, de láttam rajta, hogy nagyon rosszul érzi magát emiatt...

Hogyan tudnék neki segíteni? Valami praktikát tudtok nekem mondani?


2010. jún. 14. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
úú:) annyira díjazom az ilyen pasikat:) kedves vagy:) nos, izgasd addig, h picit táguljon, simogasd, amíg nem folyik kb... a pezsgő nem rossz ötlet, és az sem hátrány, ha más nincs a házban. mivel ebben a kategóriában van ezért valószínű h nincs rossz tapasztalata a pasikkal, de ne zárd ki. maradj ennyire türelmes vele.
2010. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
bor és egy kis síkosító:D de ne sok mert attól pisilni kell:S mármint a bortólXD
2010. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
de ari pasi vagy!csókold majd hirtelen...
2010. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is csak gratulálni tudok:) nagyon rendes fiú vagy:D Szerintem is egy kis orális szex csodákra képes. :) De előtte beszélgess vele:) hidd el , hogy pár kedves szó, círógatás, puszilgatás ölelés sokkal többet fog segíteni:)
2010. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű, szerintem még szűz és attól fél, hogy fájni fog neki...ami lehet, hogy így lesz, te csak a lazításban tudsz neki segíteni, vagy igyatok egyet előtte, az feloldja a félelemérzetet és a gátakat! Hajrá!
2010. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Szerintem csak fél egyszerűen az újtól. Nem feltétlen a fájdalomtól. Mikor mi először próbáltuk én is megijedtem: remegtem, mint egy kocsonya, mert ez egy olyan dolog, amit egyszer tudsz odaadni. A barátom nagyon azt szerette volna, hogy jó legyen az első, így elnapoltuk a dolgot. Másodjára már minden simán ment... 21L
2010. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Utolsó vagyok a tanács lemaradt. Várj ki addig, amíg a barátnőd le nem tépi rólad a gatyát :P
2010. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
te egy szuper pasi vagy!a legtöbben gondolkodás nélkül megtették volna.az egyik barátnőmmel is ez volt de ő attól tartott hogy teherbe esik.
2010. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Istenem hogy tudnál neki segíteni, ennyi ész...

"Figyu ne emézd magadat miatta.. Tudod hogy szeretlek, és én elfogadlak olyannak amilyen vagy." például...17f

2010. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!