Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
ez jó kategória légyszi ne szekáljatok. a lényeg h a legjobb barátnőm kb egy éve úgy viselkedik mint egy r*banc. mindenkivel összefekszik stb. emellett volt egy komoly kapcsolata ami most lett vége. és megismerkedett egy sráccal akit amikor bemutatott már láttam rajta h veszélyes. a lényeg h a fiú drogozik és h ha nem szív el egy nap egyet akkor depressziós lesz és bármire képes nem csak magával. kitalálta h barátnőm költözzön oda jelzem 1 hónapos ismeretség és a srác 18 éves barátnőm meg 19. és mondtam a srácnak h kicsit vegyen vissza mert így nem lesz jó erre megfenyegetett h megöl ha közéjük állok. ezt elmondtam barátnőmnek de nem hisz nekem mert "ő olyan jó fiú kedves meg aranyos" mit tegyek nagyon féltem? :(
2010. dec. 2. 15:23
 1/4 Timi: ) ***** válasza:
A barátnőd a saját kárán fogja megtanulni,hogy mit nem kellett volna.Ha beszélni próbálsz vele úgyis azt fogja hinni,hogy csak közéjük akarsz állni vagy irigykedsz.Azért tegyél még egy próbát,beszélj vele,hogy félted és stb.dolgok,így ha bajban lesz akkor a te lelked legyen tiszta te megpórbáltad.Ettől többet nem tehetsz,ha ilyen buta akkor hagy csinálja. :(
2010. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem egyszer elmondtam neki. kérdezte h zavar? én meg mondtam h csak féltem. sajnos állandóan mondja h jajj úgyse megyek oda hozzá mit aggódsz és másnap mondja h ott volt este nála. kicsit szarul esik h hazudozik nekem
2010. dec. 2. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A lány szüleivel nem tudsz beszélni?
2010. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem érdemes mert nem foglalkoznak vele:S az apukája amúgyis beteg szal még idegesítsem ezzel? az anyukáját meg tényleg nem érdekli sajnos. szal én vagyok az egyetlen de rám se hallgat :S
2010. dec. 2. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!