Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a párod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a párod az ünnepek alatt nem foglalkozna veled és azt mondaná hogy pár napig amíg zajlanak az ünnepek ne keressük egymást?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt azt hozzá teszem...de ennek ellenére mit szónál hozzá egy ilyen kijelentéshez?
2011. dec. 24. 14:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ma 14:22


igen én írtam..kicsit elvagyok keseredve és minél több ember válaszára vagyok kíváncsi...

most írt egy üzenetet amúgy hogy kellemes ünnepeket kíván.de ennyi...se egy szeretlek a végére vagy egy hiányzol...igaz legalább írt már ez is haladás...

2011. dec. 24. 14:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Ismer, tud Rolad a csalad?
2011. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ma 14:25


persze hogy tudnak rólam.már találkoztam velük és szimpatikus vagyok nekik.az elmondása alapján,de más városban lakom jelenleg..és még vagy 2 hétig nem tudunk találkozni a munkám miatt és azért is fura hogy ilyen,hiszen még pár hétig nem tudunk találkozni..

2011. dec. 24. 14:27
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha te irtad amit belinkeltek, hagyd ezt a pasast a fenébe. Ahol élsz keressél magadnak valót. Lehet van mas vele (nem akarlak szomoritani)vagy pedig a szülei elõtt titkolódzik!
2011. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

ma 14:27


értsétek már meg hogy én vagyok a férfi..:)

2011. dec. 24. 14:29
 16/20 anonim ***** válasza:
Számomra az sem érthető, hogy nem találkoztok. Nehogy már a három napból ne érjen rá a szerelmére az ember egyszer sem. Nekem ez nagyon rosszul esne. Nekem is van barátnőm és készülök neki tök lelkesen, ha ezek után bejelentene egy ilyet, akkor valószínűleg karácsony után sem keresném. F/23
2011. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem szólnék semmit. Én úgyis a saját családommal vagyok, ha akar jönni, jön, ha nem, nem.
2011. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nagyon kiakadnék.


Tizenévesen még oké,hogy csak telefon,net,és csak előtte vagy utána együtt.De akkor is legyen telefon minimum.

De 20 felett,és nem pár hét után,nekem ez szakitóok lenne.


Mi még mindig megoldottuk hogy ha más város,ha más ország,akkor is legyünk együtt kicsit ilyenkor.Nem érdekelt mibe kerül

2011. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a férfi,akkor te keress masik lanyt!Ha valakik szeretik egymast, karacsonykor keresik egymast a legjobban!
2011. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem igaz az, hogy azért mert nem éltek együtt nem tartozol a szűk családjához, ez baromság! Mi az hogy ne zaklassad mert a családjával van? Elég érdekes... több mint gyanús...

Én 5 évig voltam az exemmel, abból hármat nem éltünk együtt mégis az összes karácsonyt együtt töltöttük, az összeset! 24.én náluk, 25.-én nálunk... De ha ez nem így lett volna még akkor is beszélünk egymással. Ez nagyon gáz!

2011. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!