Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a párod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a párod az ünnepek alatt nem foglalkozna veled és azt mondaná hogy pár napig amíg zajlanak az ünnepek ne keressük egymást?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt azt hozzá teszem...de ennek ellenére mit szónál hozzá egy ilyen kijelentéshez?
2011. dec. 24. 14:05
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
se telefon se semmi,konkrétan ne zaklassam...az ünnepek alatt mert a családjával van dolga neki..
2011. dec. 24. 14:07
 2/20 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted
2011. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hááát,én nem is tudom mit csinálék a helyedbe!!Valószínű nagyon kiakadnék és ideges lennék rá.
2011. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egy részről érthető, amit mond, mivel a karácsony elsősorban a családé, és mivel nem éltek még együtt, nem tartozol a szűk családjához. Elsősorban az ember ilyenkor rokonokat látogat, Veled meg bármikor találkozhat.


Ennyiből megértem. Viszont hogy még telefonon sem keres tíz percre, szerintem az már kicsit sok. Mi sem élünk együtt a párommal, de azért egy telefon nálunk belefér ma este. Nem ma, és nem holnap, de 26. - án találkozunk.

2011. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Atgondolnàm ezt a kapcsolatot.

Mióta vagytok együtt és hàny évesek vagytok?Remélem nem nõs a pasas? Akkor viszont elgondolkodhatnàl!

2011. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sz*rul esne az biztos... Mi sem beszélünk túl sokat az ünnepek alatt, mert folyamatos családlátogatások vannak, de azért naponta egyszer telefonálunk egymásnak.
2011. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

ma 14:14


8 hónapja vagyunk együtt,én 24 ő 22.

2011. dec. 24. 14:17
 8/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Gondolom ezt is Te írtad ki.


Mi is külön élünk a párommal, nem töltjük együtt az ünnepeket, sőt csak szerdán találkozunk majd legközelebb, de reggel és este legalább telefonon beszélgetünk.


Most jönnek az ünnepek és akkor mintha nem is lennénk egymásnak, kijelentené, hogy ne keressük egymást?


Én nem maradnék vele, csak van nyomorult 3 perce, hogy felhívjon élek-e még egyáltalán. Ez így nem kapcsolat, hiszen még baráti körben is sokszor beszélnek az emberek egymással, nemhogy párkapcsolat esetén.


Ünnep ide vagy oda ez nem normális kérés tőle! Vagy valamit titkol vagy én nem tudom, de ez furcsa!

2011. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez elég furcsa, hogy 8 hónap utan mégcsak beszélni sem akar veled.

Nem értem miért ne lehetne egyet sétalni közösen, ez csak kifogas,amit mond.

2011. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem találkoztok, érthető. De az nekem is rosszul esne, ha így kijelentené, hogy ne is keressem. Tényleg mintha titkolna valamit. Aztán lehet, hogy nálunk ez annyira szent ünnep, hogy így a szokás. Beszéljétek meg, magyarázat mindenre lehet.
2011. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!