Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Meikőtők ismerne meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi19 kérdése:

Lányok. Meikőtők ismerne meg olyan srácot aki kedves, udvarias, nem nagyképű?

Figyelt kérdés
szőke hajam van kék szemem 173-75cm.
2011. dec. 19. 09:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Érdekes, h a bunkók pl. nem okolják a személyiséget a sikertelenségükért. Talán csak nem azért, mert az nem számít nektek?

Ha külsőbe nem lehet beleszeretni, akkor pedig ti nők nem vagytok képesek a szerelemre.

2011. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ja, még vmi:

"ha itt nem vagy kedves, és itt nagyképű vagy, élőben miért lennél más..?"

Erről beszéltem, ezt hívják úgy h felszínesség. Megítélsz néhány válaszom alapján, amit ide írtam, miközben egyáltalán nem is ismersz. Csak h tudd: vannak lány barátaim, mind kedvesnek meg jó fejnek tartanak (persze emellett csúnyának is, éppen ezért csak barátkoznak velem). Mindezt úgy, h ismerik a véleményemet az ilyen dolgokban.

2011. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azért van ez a gyakori vita a külsőről h csak az számít stb. mert mindenki jobb pasit/csajt akar mint amilyen szinten ő van. Egy fiatal de csúnya csaj azért talál magának jobb pasit, mert ilyen fiatalon nagy a konkurencia, "nőhiány" van, ezt tetézi hogy még egy 40 éves is fiatal csajokra vadászik. És ezzel magyarázható hogy fiatal csúnya pasi, szinte kiv. nélkül egyedülálló, csak nyekereg itt-ott, hogy miért nincs csajok és kedves, udvarias vagyok, holott még azok sem, csak nincs mit felmutatni.
2011. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én speciel csak ugyanilyen v jobb csajt akarhatok, mert rosszabb nem nagyon van :P De az ugyanilyen csúnya csajok se vesznek férfiszámba, mert nekik viszont mindegyiküknek jobb kell.
2011. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2011. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!