Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret velem beszélgetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret velem beszélgetni, bejövök neki vagy csak udvarias?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén találkozok egy fiúval (baráti társaság), akiért 2 nap alatt teljesen odalettem. Nagyon kedves és udvarias, mindig odajön hozzám és beszélgetünk, mindig mosolyog és a szemembe néz. Az egyik barátnőm mondta, hogy amikor nem figyelem, akkor engem néz. Különösebb megjegyzést még nem tett, arra, hogy egy kicsit is tetszenék neki.

Van barátom, nem tudom, hogy tudja-e. Lehet,ezért nem mer nyitni?


2011. ápr. 18. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján bejössz neki, de hogy valóban így van-e, arról fingom sincs...
2011. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az ő dolga. De ha ez növeli az egódat, akkor persze tetszel neki.

ha van barátod, akkor inkább felejtsd el ezt a fiút.

2011. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ideje minden hétvégén találkozok egy lánnyal. Keresem a társaságát, jókat beszélgetünk. Mással is szoktam beszélgetni, de a legtöbb időt ezzel a lánnyal töltöm. Nem véletlenül...
2011. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem szép dolog még a gondolat se hogy te egy másik pasira ,gondolsz miközben van barátod:/

ha már nem szereted szakíts vele.

vannak olyan srácok akik tiszteletbe tudják tartani azt és merik feltételezni,hogy a lány szereti a pasiját,és ezért nem zavar be.

17/F

2011. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amikor az elején ismerkedtem a mostani barátommal én sem tudtam róla eldönteni, hogy csak udvarias e velem, pontosan ugyanezen gondolkoztam

később kiderült, más szálakon is futtatott kapcsolatokat, tetszettem neki, de különösebben nem akart tőlem semmit


ez akkor fordult meg, amikor dobta a csaj, akivel járni akart


én vagyok a nincs ló, jó a szamár is esete

2011. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szakítottam a barátommal, és kiderült, hogy tetszem neki, csak még nem volt barátnője és nem mer nyitni nagyon :)
2011. ápr. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!