Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Meikőtők ismerne meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi19 kérdése:

Lányok. Meikőtők ismerne meg olyan srácot aki kedves, udvarias, nem nagyképű?

Figyelt kérdés
szőke hajam van kék szemem 173-75cm.
2011. dec. 19. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
én szívesen. Ha nem lenne párom :)
2011. dec. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
:)
2011. dec. 19. 09:09
 3/25 anonim ***** válasza:
képet
2011. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
én nem
2011. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ilyen magassággal csak akkor van esélyed becsajozni, ha nagyon jóképű vagy. Főleg ha még kedves és udvarias is vagy, ezek is negatívumok a lányok számára.
2011. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
sztem senki nem akar ismerkedni egy béta hímmel, a lánynak/nőnek alfahímek kellenek, nem papucs a lábukra "kedves, udvarias, visszafogott"
2011. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
ehh, elég hülyeségeket írnak az előttem szólók... a normális lányok szeretik a kedves udvarias pasikat. a bunkó alfahímeket agy helyett izommal, csillivilli kristályfülifel a fülükben csak a plázap*csák szeretik.viszont attól, hogy kedves-udvarias-nem nagyképűnek mondod magadat, lehetnek olyan tulajdonságaid, amiket nem mondasz, titkolsz, de mondjuk én nem tudom elviselni.
2011. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én nem titkolok semmit. alapból nyugott, udvarias vagyok:) és én tisztelem a lányokat:)!!!!
2011. dec. 19. 09:56
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez paradox, mert minden csaj ezt mondja hogy neki ilyen "normális" pasi kell. És én azt látom hogy pont az ellenkezőjére buknak valójában, ebből is látszik hogy a nők nem tudják mit akarnak valójában. Az ilyen visszafogott, megértő, kedves, gátlásos pasik szoktak egyedül maradni fiatalon hosszú évekre, és majd 30 évesen talán jut valaki. Én is ilyen vagyok sajnos, de már beletörődtem
2011. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

hát nekem egy rendes, kedves barátom volt 3 és fél évig, egyáltalán nem volt sem alfahím, sem bunkó, se semmi. szóval akkor ezesetben kivétel vagyok:P sőt, még görög isten arca és teste sem volt, mégis nagyon odavoltam érte. és én sem vagyok ronda.


ez a felfogás teszt titeket magányossá ;) süt rólatok. meg az is, hogy sokatoknak mindegy, hogy ki, csak legyen már barátnője. és ezt a lányok megérzik. jó csaj is csak annyira az egy lány, amennyire annak érzi magát. nagyon nagyon sok múlik a kisugárzáson, ezt kéne már végre megértenetek. én falnak megyek a bunkó emberektől, nem egy próbálkozott már nálam.

2011. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!