Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Meikőtők ismerne meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi19 kérdése:

Lányok. Meikőtők ismerne meg olyan srácot aki kedves, udvarias, nem nagyképű?

Figyelt kérdés
szőke hajam van kék szemem 173-75cm.
2011. dec. 19. 09:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem a bunkóságon van a hangsúly, ezt mindig félreértik. Egy alfahím pont nem bunkó. Erőteljes a kisugárzása, karizmatikus, nagy önbizalmú és hát gátlástalan is egy kicsit, könnyen lázba tudja hozni a csajokat. Az a pasitípus akiről írtam hogy magányos lesz legalább 30 éves koráig, azaz önbizalomhiányos, lányok után kapkodó (mert egyet nem talál), körberajong egy lányt aki szóba áll vele stb.. holott egy alfahímnek természetes a nőknél elért rendszeres sikere.
2011. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányod van? fejleszd! nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik. ti inkább csak ültök a feneketeken, és siránkoztok, hogy jaj miért nem megy... régen nekem sem volt egy fikarcnyi önbizalmam sem. most meg már van, és vannak srácok, akik szívesen összejönnének velem, pedig nem vagyok alfanőstény. nem nyafogni kell, hanem csinálni a dolgokat. legyél férfi, ne egy 10éves kislány, aki nem éri el a felső polcot, és beletörődik, hogy na majd egyszer ha megnő 10 év múlva olyan magasra, akkor majd lesz valami.
2011. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

10:13 Látszik h nő vagy. Ha férfi lennél (főleg ha csúnya), akkor tudnád, h igenis a jóképű és a bunkó pasik kellenek neked. Kisugárzás pedig nem létezik.

A volt pasidnak is kellett h legyen vmi a külsejében, ami megfogott, különben nem bírtad volna vele 3,5 évig. A bunkóság pedig csak azért zavart, mert nem néztek ki elég jól, akik próbálkoztak nálad.

2011. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

LOL. hidd el, hogy az exbarátom egyáltalán nem nézett ki jól;) teljesen átlagos külsejű volt, az összes barátnőm csúnyának gondolta. miért bírtam vele 3 és fél évig? mert szerelmes voltam belé. mert annyira megfogott a személyisége, hogy figyelt rám, hogy még annak ellenére is kedves volt velem, hogy szakítottam vele pár hét után, mert akkoriban nagyon nem akartam kapcsolatot, és küzdöttem ellene... nagyon sok közös volt bennünk, mindig próbált felvidítani, mindig érdeklődött, de sohasem tolakodóan. fülig beleszerettem, pedig nem akartam akkor senkitől függni. persze, miután megszerettem, a külsejét is szebbnek láttam, de így utólag már nem tudom, mit ettem benne:D a személyisége miatt vagyok még mindig jóban vele.


az viszont már most látszik, te miért nem kellesz a lányoknak ;) mert azt hiszed, te jobban tudod, mi kell nekik, mint ő maguk. beképzelt vagy, hisztis és azt hiszed, mindig mindent jobban tudsz a másiknál:D csak azért, mert elolvastál pár könyvet, meg kérdést itt a gyakorikérdéseken. a nők tök másképp gondolkodnak, mint a pasik, ezt mindenki tudja, max figyelmen kívül hagyják. ha olyan rétegnél próbálkozol, akiknek a bunkók kellenek, akkor egészségedre;) de talán próbálj meg magadba nézni, és ne a csúnya rossz gonosz világot okozni a sikertelenségeidért.


a nálam próbálkozókról meg annyit, hogy volt egy-két olyan helyes srác is köztük, akikért az összes barátnőm irigykedett rám, nekem mégsem kellett. mert szörnyű személyisége volt. evvan.

2011. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ja, és nagyképű vagy. szóval se kedves nem vagy, (udvarias nem tudom), se pedig szerény, ahogy azt te állítottad, hogy ugyanolyan vagy, mint a kérdező. tehát őszinte sem. na ennyit arról, mennyi a hitele annak, amit itt állítotok magatokról:)
2011. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

11:14 Egyszerűen nem igaz, amit írsz. Olyan lány nincs, aki beleszeretne vkibe pusztán a személyisége alapján. Ha így lenne, láthatnánk nagyon csúnya srácokat is bnővel, de nem látunk, nem véletlenül.

Nem könyveket v kérdéseket olvastam, saját tapasztalat alapján mondom, amit mondok. Mindig minden lány a külsőm miatt utasított vissza. Ja és ha nem is tudok mindent jobban a másiknál, azt jobban tudom, h mi kell nektek nőknek. Nem nehéz, mert ti egyáltalán nem tudjátok :)

2011. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11:19 Ezeket miből szűrted le? Egyébként bárki megcáfolhatná, aki egy kicsit is ismer.
2011. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ezzel a hozzáállással nem is lesz barátnőd egy ideig még ^^ szóval tanulj meg boldog lenni egyedül ;)

vagy kompenzáld valamivel a külsődet. pl egy jó személyiséggel. ja, hogy az smafu? akkor meg forever alone

2011. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem hozzáállás, hanem külső kérdése. A külsőt kompenzálni pedig csak pénzzel lehet, mert a személyiség egyikőtöknek se számít. A rólam adott "jellemzésed" pedig megint csak a felszínességedet bizonyítja :)
2011. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

akkor hidd csak ezt. tudod az az érdekes, hogy mindenki azt gondolja a fő dolognak, ami neki hiányzik.

a csúnyák a külsőt.

a kismellűek a mellméretet.

a kisfarkúak a farokméretet.

a szegények a pénzt.

az alacsonyak a magasságot, a magasak pedig a normális testméretet.

csak ezt az összefüggést baromira nem veszitek észre.


pedig szerelemben baromira nem ez számít. külsőbe nem lehet beleszeretni. de mindegy, neked aztán lehet magyarázni, úgysem nézel magadba. perszeeee, mindenki köcsög, csak te nem. élj ebben a hitben ;)


ha itt nem vagy kedves, és itt nagyképű vagy, élőben miért lennél más..? de mindegy, ennyit akartam hozzászólni a dologhoz, a továbbiakban nem érdekel a nyomorod. sajnáld magad, ahogy eddig tetted. hajrá!

2011. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!