Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet köztünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit birok és őis engem de nemtudom hogyan aztmondja hogy csak barátok vagyunk de le szok hivni sétálni,sokszor beszélünk facén aztis mondja hogy szeret puszi de nem akarom megkérdezni amig nem vagyok benne biztos. Kiis irta hogy van akit szeret és hiányzik neki de minden nap lát és amugy jele nemnagyon van hogy többet szeretne.
2011. dec. 16. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Te vagy a legjobb barátja,más semmi. Ez van.
2011. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért lehet hogy picit több van mint barátság, de nem hinném hogy azért mert lehív sétálni meg szeret, akarna tőled valamit.Sok csaj barátilag is tudja mondani a szeretlek szót.
2011. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen énis erre gondoltam de még azt is mondta hogy idejönne hozzám beszélgetni
2011. dec. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!