Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves vagyok, megtetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, megtetszettem egy 19 éves emo csajszinak, de én nemvagyok emo, vajon működhet a dolog köztünk?

Figyelt kérdés

távolság kevés.

csak én nem hallgatok emozenét, bár nincs bajom velük.

F/20


2009. jún. 2. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? nem kell mindenben meg1ezni, ha már 19éves nyilván felnőttesebb a felfogása (még ha emo is), és nem az a 14 éves fajta (sry ha megsértettem bárkit is)
2009. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Ki a büdös francot érdekel, hogy milyen zenét hallgat a másik???!!!


Én hozzámentem a férjemhez és szültem neki egy kisfickót anélkül, hogy tudnám, milyen zenét hallgatna ma este.

Középiskolás koromban sem érdekelt, hogy mi van a másik mp3 lejátszójában.

2009. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

emo ide vagy oda, attól még működhet... miért ne?


nem emo fog visszacsókolni, se simogatni :-)))

2009. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem értitek...

az nem számít mit hallgat, de ő emosan öltözködik, úgy hordja a haját, és még egyenlőre nemtudom megítélni mennyire viselkedik emosan!!!

2009. jún. 2. 22:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
figyu már ha neki így is bejössz, h nem vagy emós akkor mi a gond? azt meg már el tudod dönteni, h neked tetszik-e vagy sem, h ő az.
2009. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 19 éves, akkor úgyis nemsokára kinövi.
2009. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megismered, utána meglátod. Ennyi az egész.
2009. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz képest, hogy állítólag 20 éves vagy, elég érdekes felfogásod van...
2009. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszem ágában sem lenne úgy öltözködni, vagy viselkedni, mint egy emo-s, de van egy csomó emo-s csaj aki nagyon bejön. Ha tetszik neked, akkor ne gondolkozz rajta. Nem fogod megbánni.
2009. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

Nem, sajnos nem működhet a dolog köztetek.


Boldog párkapcsolat csak olyan emberek közt működik, akik ugyanazért a zenéért rajonganak, akik hasonlóan öltözködnek, és akiknek ugyanolyan stílusú a hajuk.


Pl. egyszer letörlődött az MP3 lejátszómról az emo, aztán csak a Neoton maradt rajta így azt hallgattam. Na barátnőm 2 hétig hozzám se szólt, szex kizárva, elég ciki volt.

2009. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!